cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S21 Fe Pil Sorunları ve Cihaz temizliği Hk,

(Topic created on: 3 weeks ago)
178 Views
SaMeT45
Active Level 1
Options
Galaxy S
S21 fe cihazimi pili az gittigi icin degistirmeyi dusundum s22 veya s23 gibi bir modelle fakat pil konusunda o modellerin daha iyisini vadedemeyecegini öğrendim.Cihazimi hic temizlemiyorum aldigim gunden beri butun whatsapp resimleri ve diger resim muzik belge hersey duruyor.Sonucta hafizada ve telefonu yorup pile bir zarari dokunmayacagini düşünüyorum.Bu belge dokuman muzik ne varsa silersem pil sagligi ve cihaz hızında bir iyileşme olur mu?

6 Solutions

Accepted Solutions
Solution
stony_hearted
Active Level 6
Galaxy S
evet,faydası olur çünkü daha az veriyi okumaya ve göstermeye çalışacağı için işlemci ve ram daha az yorulacak,şarj/ısınma vb.için kısmen fayda sağlayacak.

View solution in context

0 Likes
Solution
stony_hearted
Active Level 6
Galaxy S
2-3 günde bir ön bellek temizlersen az miktarda yer de açılır.
1Tap cleaner uygulamasını kurup,ön bellek temizlemeyi çalıltır ve cihazı yeniden baslat,sorun çıkmaz.

View solution in context

0 Likes
Solution
stony_hearted
Active Level 6
Galaxy S
sd kart varsa ona da tasıyabilirsin🤗

View solution in context

0 Likes
Solution
stony_hearted
Active Level 6
Galaxy S
Cevaplarımı çözüm olarak işaretlersen memnun olurum.

View solution in context

0 Likes
Solution
stony_hearted
Active Level 6
Galaxy S
orjinal kart olursa sorun olmaz.Bozuluyorsa orjinal değildir.Uygulamaları sd karta tasımak kartı çıkartınca veya cihazı sıfırlayınca kartda sorun oluşturuyor.Bunu yapmazsanız ve orjinal kart kullanırsanız sorun çıkmaz.

View solution in context

0 Likes
Solution
stony_hearted
Active Level 6
Galaxy S
Çektiğiniz video ve fotoğrafları etiketlerseniz veya adını değiştirirseniz aratarak bulabilirsiniz.Ben 1,5 yıla yakın kullanıyorum ve çok faydasını gördüm.Zaten 2 günde bir samsung tarayıcısı uyarı veriyor taramak için.1717712368885_1717712368871_0.jpg

View solution in context

0 Likes
10 Comments
Solution
stony_hearted
Active Level 6
Galaxy S
evet,faydası olur çünkü daha az veriyi okumaya ve göstermeye çalışacağı için işlemci ve ram daha az yorulacak,şarj/ısınma vb.için kısmen fayda sağlayacak.
0 Likes
Solution
stony_hearted
Active Level 6
Galaxy S
2-3 günde bir ön bellek temizlersen az miktarda yer de açılır.
1Tap cleaner uygulamasını kurup,ön bellek temizlemeyi çalıltır ve cihazı yeniden baslat,sorun çıkmaz.
0 Likes
Solution
stony_hearted
Active Level 6
Galaxy S
sd kart varsa ona da tasıyabilirsin🤗
0 Likes
Solution
stony_hearted
Active Level 6
Galaxy S
Cevaplarımı çözüm olarak işaretlersen memnun olurum.
0 Likes
SaMeT45
Active Level 1
Galaxy S
Birkac defa bozuldugundan dolayi sd karta hic girmiyorum.
Solution
stony_hearted
Active Level 6
Galaxy S
orjinal kart olursa sorun olmaz.Bozuluyorsa orjinal değildir.Uygulamaları sd karta tasımak kartı çıkartınca veya cihazı sıfırlayınca kartda sorun oluşturuyor.Bunu yapmazsanız ve orjinal kart kullanırsanız sorun çıkmaz.
0 Likes
SaMeT45
Active Level 1
Galaxy S
Çözüm olarak isaretliyorum bunu da.
stony_hearted
Active Level 6
Galaxy S
🥰🫂🙏
0 Likes
SaMeT45
Active Level 1
Galaxy S
Birsey lazim oldugunda zorda olsa galeriden bulup cikariyordum simdi hic bulamicam 😀.Aslinda cok aktif telefonu da konusma harici kullanmiyorum ama bazen yavasligi cok bariz ortaya cikiyor.Bu bahsettiginiz uygulama cihaza bir virus trojan vb bulaştırma ihtimali var mi?