cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S20 ultra ısınınca ekran parlaklığı düşüyor

(Topic created on: 07-09-2022 11:53 AM)
183 Views
GirayHalit
Active Level 3
Options
Galaxy S

Merhaba, malesef telefonum ısınınca ekran parlaklığı azalıyor. Dışarıda güneş altında kullanmak imkansız hale geliyor. Servise götürdüm. Servis çalışanın telefonu 'S20 FE' ile S20 Ultra'yı güneş altında kıyasladık. S20 Ultra ekranı soluktu. Kendi gözleriyle görmelerine rağmen inkar ettiler. Sorun yok diyorlar. Şimdi Samsung A51 ile kıyaslama videosu çektim bunu paylaşacağım herkes görsün...

14 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
S20fe Benim de bu telefonum var Ben de telefonumu kullandığım zaman cihaz ısındığı zaman parlaklık kısılıyor Maalesef bu durumdan Ben de hiç hoşlanmıyorum
narcosis
Expert Level 5
Galaxy S
cihaz korumaya alıyordur kendini tıpkı iPhone larda olduğu gibi
HalidErdoğan
Expert Level 5
Galaxy S
Adaşım, Allah kolaylık versin 🤗
Mersin33
Active Level 3
Galaxy S
Nasıl ısınıyor ki o kadar oyunda falan mı?
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Samsung telefonlarda anlamadağım şekilde şöyle; "böyle böyle özellikleri var ama şu açıkken bunu kullananamazsın" kısaca bu. Senin telefonundan örnek vereyim 108MP moduyla beraber pro modu kullanamazsın ve telefoto lensleri iptal ediyorum. Birde bu telefonu fotoğrafçılar için hazırladık diyordu beyefendiler.
GirayHalit
Active Level 3
Galaxy S
Yok ya hu telefonumda oyun yüklü değil, ekranı 120 hz kullanıyorum sadece. Birkaç uygulama var sadece. Şarj esnasında yanıyor telefon. Birde dışarısı 30 derece oldumu telefon sıcak
Mersin33
Active Level 3
Galaxy S
Benim gibi kullanıyorsunuz o zaman bende ekranı 120ye alıp kullandığım zaman cpu-z aida64 gibi programlardan sıcaklığı kontrol ediyorum. Sıcaklık **bleep** edilir şekilde yükselmeye başlıyor. 60hz de böyle birşey olmuyor. (S20fe snapdragon)
A32F
Active Level 3
Galaxy S
Reis merak etme telefonla ilgili değil benimkide öyle A32 hele güneş altındayken ekran sanki ekstra karartma moduna almış gibi oluyor parlaklık full olsa bile ısınıncada aynısı oluyor
GirayHalit
Active Level 3
Galaxy S
Bıktım, Ssonyxz1 kullanıyordum. Böyle sorun yoktu. Annem kullanıyor şimdi xz1i