cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S20 fe parmak izi- yüz tanıma

(Topic created on: 12-19-2022 12:08 AM)
142 Views
rk2243
Beginner Level 3
Options
Galaxy S

Selamlar cihazı alalı 1 ayı geçti eski tel xiaomi redmi note 7 idi arka kapaktan parmak izi açılıyordu gayette stabil çalışıyordu s20 de ekran üzerinden fakat uğraştırıyor iki parmak tanımladım bazen gayet iyi ama bazen şifre girmek zorunda kalıyorum yüz tanıma kullanayım dedim ki eskiden kullandığım bişey değildi o da sıkıntılı sanki ama onu çok denemedim. Bu gibi sıkıntılar yaşayanlar olduğunu internetten gördüm nedir bunların çözümü ? Teşekkürler

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba rk2243,

Samsung Members > Destek > Tanılama > Parmak izi tanıması bölümünden test ederek, sonuçları kontrol etmenizi öneririz. ‘’ Parmak izi tarayıcısı normal olarak çalışıyor ‘’ sonucu çıkarsa sensörde bir sorun yoktur.

Sorun için aşağıdaki adımları deneyebilirsiniz;

• Cihazınızda yer alan Parmak izi sensörünün temiz olduğundan emin olun. ( Temiz ve yumuşak bir bez ile daire şeklinde parmak izi sensörünü temizleyebilirsiniz.)

• Cihazınızda herhangi bir aksesuarın parmak izin sensörünü engellemediğinden emin olun.

• Cihazınıza Parmak izinizi tanımlatırken bir hata oluşmuş olabilir veya tam olarak tanımlanmamış olabilir. Kayıtlı olan parmak izlerini kaldırarak, yeniden parmak izini tanımlatmanızı öneririz.

Yukarıdaki işlemleri denemenize rağmen aynı sorunlarınız devam ediyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

2 Comments
faneditionn
Active Level 8
Galaxy S
Satıp elma almak çözümü 👍savunulur tarafı falan kalmadı.
0 Likes
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba rk2243,

Samsung Members > Destek > Tanılama > Parmak izi tanıması bölümünden test ederek, sonuçları kontrol etmenizi öneririz. ‘’ Parmak izi tarayıcısı normal olarak çalışıyor ‘’ sonucu çıkarsa sensörde bir sorun yoktur.

Sorun için aşağıdaki adımları deneyebilirsiniz;

• Cihazınızda yer alan Parmak izi sensörünün temiz olduğundan emin olun. ( Temiz ve yumuşak bir bez ile daire şeklinde parmak izi sensörünü temizleyebilirsiniz.)

• Cihazınızda herhangi bir aksesuarın parmak izin sensörünü engellemediğinden emin olun.

• Cihazınıza Parmak izinizi tanımlatırken bir hata oluşmuş olabilir veya tam olarak tanımlanmamış olabilir. Kayıtlı olan parmak izlerini kaldırarak, yeniden parmak izini tanımlatmanızı öneririz.

Yukarıdaki işlemleri denemenize rağmen aynı sorunlarınız devam ediyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD