cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S20 FE Parlaklığın manuel değişmemesi.

(Topic created on: 09-12-2021 05:55 PM)
121 Views
Ramazann23
Active Level 2
Options
Galaxy S

Yeni aldığım S20 FE cihazımın ekran parlaklığını manuel %70'in üzerine çıkaramıyorum ancak adaptif parlaklıkla çıkarsa çıkıyor bu sorunun çözümü nedir?

11 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S

Sorun yazılımsal gibi duruyor gelecek güncellemeleri bekleyin.Cihaz snapdragonlu versiyonmu.

0 Likes
Ramazann23
Active Level 2
Galaxy S
Snapdragonlu versiyonu hocam samsung müşteri hizmetlerini aradım samsung tudor uygulamasiyla bağlandilar herseyi sifirladilar düzelmedi en son yetkili servise gönderin dediler yetkili servise göndermekle uğraşamam umarım güncellemelerle duzelir 5500 TL para verdiğimiz telefonda böyle küçük ama uyuz edici bir sorunun olması çok ilginç.
Anonymous
Not applicable
Galaxy S

Güncellemeyle snapdragon işlemciyi optimize ederek oturturlar yazılımı merak etmeyin.

Galaxy S
Sorun yazılımsaldır hata raporu gönderiniz.
Galaxy S
Yazılımsal sorun hocam bende bir problem yok
0 Likes
Ramazann23
Active Level 2
Galaxy S
Hocam cpu 40 derecenin üzerine çıktığında yapıyor sendede ısınma oluyor mu gündüz
0 Likes
Galaxy S
Hocam perf z eklentisinde 42 43 derece görüyorum oyunlarda ama parlaklık kıstığını çok nadir gördüm yüksek sıcaklıkta bazen kısıyor bazen kısmıyor
0 Likes
Ramazann23
Active Level 2
Galaxy S
Cok ısınıyor bundan önceki telim redmi note 8 pro gram isinmiyordu neredeyse oda aldığımda ısınıyordu güncellemelerle düzelmisti birde şuan sıcaklık düşük ekran parlaklığını ayarlayabiliyorum
faruk07
Active Level 7
Galaxy S
Telefon aşırı sıcaklık altında kalırsa geçici olarak englleyebilir