cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S20 FE Güncelleme sonrasi Clash of Clans da fps düşüşü

(Topic created on: 01-13-2022 06:21 PM)
239 Views
Furkan2552
Beginner Level 2
Options
Galaxy S

Android 12 öncesi 120 fps iken şimdi 60 fps de aynı sorunla karşılaşan var mı S20 FE

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy S
Merhaba
Öncelikle şunu belirtmek istiyorum ki cihaza hata düzeltme güncellemesi gelecektir konu ile ilgili olarak hata raporu göndermenizi öneriyorum Çünkü gelecek güncellemede bu sorunu çözmüş olmaları için şu işlemleri yaparak hata raporu gönderebilirsiniz uygulamalar ekranına gelin
Samsung menbırs uygulamasını bulun tıklayıp girin altta yer alan yardım Alın Yazısı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden hata raporları yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden cihazınıza uygun hata seçeneğini bulun ve tıklayın uygun hata seçeneğini Bulamazsanız Diğer hata seçeneğine tıklayın
Cihazınız için uygun hata seçeneğini bulup tıkladıktan sonra çıkan sayfa içerisine bütün soru ve sorunlarınızı yazın önemli ayrıntılar ekleyin kişisel Bilgilerinizi girmeyin sistem kayıt verileri gönder Bu yazı seçeneğini mutlaka açık halde bırakın sorununuzun sıklığını seçin ve hata raporunu gönderin arka planda kayıt oluşturulurken
Samsung menbırs uygulamasını kapatmayın ve uygulamadan çıkmayın raporu tamamen gönderilene kadar mutlaka birkaç dakika uygulama içerisinde bekleyin rapor tamamen gönderildiği zaman şöyle bir bildirim gelecektir

Hata raporları gönderildi bu hatayı bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz

Yetkililer cihazınızı inceledikten sonra konu ile ilgili olarak mümkün olan en kısa zaman içerisinde
Samsung menbırs uygulaması üzerinden bir geri dönüş sağlayacaklardır

View solution in context

6 Comments
Solution
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy S
Merhaba
Öncelikle şunu belirtmek istiyorum ki cihaza hata düzeltme güncellemesi gelecektir konu ile ilgili olarak hata raporu göndermenizi öneriyorum Çünkü gelecek güncellemede bu sorunu çözmüş olmaları için şu işlemleri yaparak hata raporu gönderebilirsiniz uygulamalar ekranına gelin
Samsung menbırs uygulamasını bulun tıklayıp girin altta yer alan yardım Alın Yazısı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden hata raporları yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden cihazınıza uygun hata seçeneğini bulun ve tıklayın uygun hata seçeneğini Bulamazsanız Diğer hata seçeneğine tıklayın
Cihazınız için uygun hata seçeneğini bulup tıkladıktan sonra çıkan sayfa içerisine bütün soru ve sorunlarınızı yazın önemli ayrıntılar ekleyin kişisel Bilgilerinizi girmeyin sistem kayıt verileri gönder Bu yazı seçeneğini mutlaka açık halde bırakın sorununuzun sıklığını seçin ve hata raporunu gönderin arka planda kayıt oluşturulurken
Samsung menbırs uygulamasını kapatmayın ve uygulamadan çıkmayın raporu tamamen gönderilene kadar mutlaka birkaç dakika uygulama içerisinde bekleyin rapor tamamen gönderildiği zaman şöyle bir bildirim gelecektir

Hata raporları gönderildi bu hatayı bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz

Yetkililer cihazınızı inceledikten sonra konu ile ilgili olarak mümkün olan en kısa zaman içerisinde
Samsung menbırs uygulaması üzerinden bir geri dönüş sağlayacaklardır
Furkan2552
Beginner Level 2
Galaxy S
Yaklaşık 1 hafta önce gönderdim size geri dönüş sağlıyacağız dediler dönmediler hâla
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy S
Tekrar gönderin isterseniz
0 Likes
Mertcan39
Expert Level 1
Galaxy S
Evet bende de 60 fps. Fakat Coc gibi oyunda 120 fps ne işe yarar ki 😅
0 Likes
Furkan2552
Beginner Level 2
Galaxy S
Yok çok farkettiriyordu ayarlardan daha yüksek yenileme hızı ayarınız aktif olduğu halde mi 60
0 Likes
HikmetGven4TR
Active Level 7
Galaxy S
Oyun içi 120fps ayarı açık iken yinede 60fps geçmiyor bende **bleep** ettim ilk kurduğumda Android 12 ama yapcak birsey yok.
0 Likes