cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S20 E SIM EKLEME

(Topic created on: 12-09-2020 09:01 PM)
2151 Views
SoloTurkxGalaxyS20
Active Level 8
Options
Galaxy S

Arkadaşlar şuan için Galaxy S20 model kullananlara söylüyorum bunu e sim ekleyebiliriz nasıl mı ekran fotoları geliyor.

image

image

image

image

Teşekkürler:)

Devami gelecek şimdilik bu kadar. Diğerlerine ulaşmak için profilimden kontörlü edebilirsiniz. 

Bu tip bilgilendirmeler yapmamı istiyorsanız devamı gelecektir. Yorumlarda belirtin hepinize iyi akşamlar. Kardeşlerim 
10 Comments
Galaxy S
E sim nedir ?
Galaxy S
e sim sim kartı olmadan operatörü kullanabilmek yani sim kartı cihazda olmadan telefon ile arama yapmak mobil veri ile İnternete girmek.
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Kardeşim, sizce 2021'de çıkacak cihazlarda eSIM bulunabilir mi?
0 Likes
Galaxy S
ülkemizde e sim kullanılmaya yavaş yavaş başlandı fakat samsung modellerinde s ve note serisi diğer modellerde olur mu bilmem. diğer markalar ile ilgili bir şey diyemem.
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Dünya topluca buna geçse normal kartlar önemini yitirir, böylece markalar eSIM'lı cihazlar üretir aslında. Neyse, teşekkür ederim kardeşim.
Galaxy S
önemli değil
0 Likes
Galaxy S
Dostum bende S20 kullanıyorum. Sende şarj durumu nasıl? %100 de şarjdan çıkarınca 2-3 dakika sonra 99 a düşüyor mu? Böyle bir şikayetin vardı
Galaxy S
evt halen durum devam ediyor. fakat sanki bi tık düzeltilmiş gibi geliyor bana kanka
0 Likes
Galaxy S
Gerçekten can sıkıcı bir durum. Dün sabah 08.00 da uyandım şarjım 62'di. Evden 08.25 de ayrıldım ve bu sürede telefonu hiç kullanmadım. Saat 08.45 gibi işlerine vardım. Aradaki 20 dakikada sadece Spotify kullandım ve sarjim %56' ya düştü. Bu rakamlar bana hiç normal gelmiyor.
0 Likes