cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S10e game optimizing service

(Topic created on: 03-19-2021 01:14 AM)
223 Views
FıratS22_TabS9
Expert Level 1
Options
Galaxy S

Bu uygulama kadar sorunlu birşey görmedim az önce yanlış hatırlamıyorsam jubei nickli arkadaşımızın önerdiği adb app control programını kullanarak game optimizing service uygulamasını devre dışı bıraktım sonuç şu şekil daha 5 dk oynamadan pubgde akıcıda 40 fpslere inen telefonum devre dışı bıraktıktan sonra hdrda 60 fps sabit verdi(2dklıkta olsa)ve bunu dışarıdan gözlemlediğim kadarıyla daha az ısınarak yaptı gelelim sonuç kısmına bu uygulamadan kurtulmak istiyorum diyenler çoğunlukta lütfen moderatörler ya da kim bakıyorsa bu foruma buna göre düzenleme yapmanızı talep ediyoruz bu uygulama hem telefonlarımızı öldürüyor hemde bizi bir daha size dönmemek üzere kopmamıza sebep oluyor lütfen gereği yapılsın

5 Comments
Furkanyamann
Active Level 5
Galaxy S
hocam nasıl yaptınız tarif eder misiniz
Galaxy S
2 dk sürdü kısmını eklemeyi unutmuşum kusura bakmayın
Galaxy S
bağlandıktan sonra uygulamanın arama kısmına gos yazın çıkan uygulamaya sağ tık yapıp disable seçeneğine basın 2 tane onay menüsü gelecek onları onaylayınca 2 dakikalığına kayboluyor uygulama
Galaxy S
aga baştan nasil yapacak anlatir.isin lutfen
Galaxy S
ilk olarak programı yükledikten sonra açıyoruz size orada yönlendirmeleri ingilizce olarak verecek açtıktan sonra telefonun geliştirici seçenekleri açık değilse açıyoruz eğer açıksa usb hata ayıklamayı açıyoruz ve onay sayfasını onaylıyoruz sonradan telefonu bilgisayara bağlıyoruz ve ekrana gelen bildirimide onaylıyoruz sonrasında programın sol üstte yenileme tuşu var oraya bastığımızda model numaranız o simgenin sağında yeşil renkle yazacaktır ve uygulamalarınız görünecektir oradan uygulamaların üstüne gelip sağ tık yapınca istediğiniz işlemi yapabilirsiniz