cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S10e Pubg kasma sorunu

(Topic created on: 03-26-2022 04:11 PM)
219 Views
gokdenizerdgnn_61
Active Level 3
Options
Galaxy S

S10e cihazımda aylardır kasma sorunu yaşıyorum 60 fps olan bir cihaz ve 6gb rami var ne yapmam gerekiyor?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba gokdenizerdgnn_61,

Paylaşmış olduğunuz uygulama, 3. parti bir yazılım olduğu ve Samsung tarafından üretilmediği için gelecek güncellemelerle, yazılımsal uyuşmazlıklar sonucu, çalışmayabilir veya hatalar söz konusu olabilir. Farklı uygulamalarda da buna benzer hatalar almıyorsanız, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
7 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Merhaba.
Verilerinizi yedekleyip cihazı fabrika ayarlarına sıfırlama nızı öneriyorum sıfırlamanız a rağmen Sorun devam ederse garanti belgesi ile birlikte cihazı Samsung yetkili servis merkezine teslim etmeniz gerekir.
Galaxy S
Garanti bitti söylediğin şeyi yaptığım halde sorun devam etti bir daha samsung alanı sevsinler.
MuzoS23
Expert Level 2
Galaxy S
Gos güncellemesi 1 ay içinde gelecek , onun dışında game launcher i kapatın ve oyun eklentileri varsa kapatıp silin . Fayda edecektir
Galaxy S
Kardeşim eklentileri game launcheri kapattım kasma epey azaldı, gos güncellemesi ne bu arada bilmiyorum da?
MuzoS23
Expert Level 2
Galaxy S
Samsung un oyun yazılımı cihazı çok kısıtlıyor . Bunu dengelemek için bi güncelleme gelecek
Galaxy S
Eyvallah kral sağolasın
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba gokdenizerdgnn_61,

Paylaşmış olduğunuz uygulama, 3. parti bir yazılım olduğu ve Samsung tarafından üretilmediği için gelecek güncellemelerle, yazılımsal uyuşmazlıklar sonucu, çalışmayabilir veya hatalar söz konusu olabilir. Farklı uygulamalarda da buna benzer hatalar almıyorsanız, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes