cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S10+tan S22+a geçiş yapılır mı ?

(Topic created on: 08-23-2022 02:52 PM)
56 Views
Sprmario
Active Level 4
Options
Galaxy S

Merhabalar S10+ kullanıyorum bunu kardeşime verip kendime S22+ almayı düşünüyorum fakat ekran çözünürlüğü olarak s10+ QHD iken s22+ FHD ve ekran piksel yoğunluğu olarak S10+ daha iyi konumda ben telefondan dizi vb şeyleri izlemeyi sevdiğim için ekran önemli sizce S22+ye geçtiğimde bir sorun veya farklılık yaşarmıyım ? ve S22+ geçmeye değer bir telefon mu ?

Actixel
Expert Level 1
Galaxy S
Çok doğru bir tespit
Sprmario
Active Level 4
Galaxy S

İphone ne yazik ki tercihim değil S21 Ultra tercihim olabilir aslında ekran olarak gayet iyi duruyor peki ekran değilde performans tarafında çok bi **bleep** yaşarmıyım ? 

0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
S21 Ultra model cihazın işlemcisine güvenmiyorum bu konuda o yüzden kesin bir şey söyleyemem Bu cihazı kullanan kişilere sormanızı tavsiye ederim
0 Likes
Sprmario
Active Level 4
Galaxy S
Sp 888 modelini almayı düşünüyorum sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum aslında
narcosis
Expert Level 5
Galaxy S
Bende s10+ kullanıyorum bence gecmeye değmez.. S21 ultra olur s22 ultra olur
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
Yapilir aslinda
Galaxy S
S10+ güzel cihaz çoğu şimdiki modelden iyi
Adanaliisot
Active Level 10
Galaxy S
S21 ultra daha mantıklı bir tercih bana göre
XdaDevelopers
Expert Level 3
Galaxy S
full HD ama örnek verecek olursak bir 4k video full HD ekranda daha net pürüzsüz gösterir.ve daha akıcı olur.

Video çözünürlükleri 4k büyük ise amoled ekran 2 k ise daha detaylı görünür.fotografta da aynı durum vardır...bir mağazaya gidip iki telefonla video çekimi yap hangisi keskin pürüzsüz o zaman anlayabilirsin...en iyisi bir mağazada 2 telefonla 4k video çekip görüntüle.

Aynı şekilde 8k bir video 8k ekranda daha iyi görünmez 4k ekranda daha net keskin görünecektir
Sprmario
Active Level 4
Galaxy S
S22 ultra modelini tasarımdan dolayı düşünmüyorum yakın zamanda Bi alışveriş merkezine uğrayıp s22 plus modelini canlı olarak kontrol edeceğim