cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S10 plus 128 gb

(Topic created on: 07-02-2022 11:41 AM)
295 Views
Muharremkan
Active Level 4
Options
Galaxy S

Son güncellemelerden sonra videolarda çekildikten sonra izlerken donmalar takılmalar olduğunu **bleep** ettim ağır geçim geniş açılı videolarda özellikle bu sorunu çok yaşıyorum başka bu sorunu yaşayanlar var mı veya bu sorunu nasıl çözerim yardım edebilecek olan var mı ?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Muharremkan,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

7 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Alfa beyin alanına giriyor bu konu sana yardımcı olacaktır onun da telefonu seninkinden 🙃
GkNU
Active Level 6
Galaxy S
Benim eski telefonum Note II GTN-7100 modeliydi, ilk aldığım zaman hiçbir problemim yoktu. Ne zaman içerisine program yükleme, çok fazla kullanma, uygulama ve telefonun kendisine gelen güncellemeleri belli bir süre sonra almaya devam ettikçe yeni çıkan özellikleri kaldırmamaya başladı. Sizin dediğiniz ile alakası yok sanabilirsiniz ama her türlü kullanımda eskime ve yetmemeye başlıyor. Ayrıca telefonun içine giren her hangi bir zararlı yazılım, hafızasının dolması veya azalması, bellek yani RAM kullanımının yeni uygulamalara yetmemeye başlaması, donanımsal hatalar vb. Araştırmalarıma olarak belirteyim doğru veya değil bilemiyorum belli bir güncelleme alımları ile telefonları yavaşlatmalar bile tüm cihazlar için olduğunu da biliyorum, çünkü eski telefonumda Note II de sıfırlama yaptığım halde donmalar genel olarak vardı, hatta yetkili Samsung servisine sizin bahsetmiş olduğunuz sorunları ben herşey de yaşadım her hangi bir sorun bulamadıklarını belirttiler. Çok uzun oldu sadece bildiklerimi paylaşmak istedim, umarım yardımcı olabilmişimdir, Saygılar
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Merhaba kardeşim,

Az önce dediklerini ikisinide denedim ama bende herhangi bir sıkıntı yoktur yani problem genel yazılımsal hatası değildir olsaydı direk hata raporu gönderirdim

İstersen galeri verilerini silmeni öneririm sorun düzelebilir
Not: çöp kutusu silinebilir veriyii sildiğinde
Muharremkan
Active Level 4
Galaxy S
Denedim sorunum çözülmedi yinede tavsiyen için çok sağol.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
İstersen bir hata raporu göndermeni önerim ekran kaydı açıp sorunu gösterebilirsiniz

Hemen hata raporu göndermek için link bırakıyorum

https://bit.ly/33WO9d8

Rica ederim kardeşim ne demek 😊
Muharremkan
Active Level 4
Galaxy S
Çok sağolun oluşturdum hata raporu
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Muharremkan,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​