cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S10 şubat güncellemesi

(Topic created on: 02-19-2020 12:39 AM)
239 Views
ygtylc
Active Level 7
Options
Galaxy S

Güncelleme gelmiş. yatay modda ana ekrana geçerken böyle frame drop animasyonsuz geçiş düzelmiş.. Ama yine de ana ekranda yatayda döndür kapalı olmasına rağmen çok kısa süre de olsa yatay gözüküyor. Yatay bir uygulamadan çıktığımda ana ekran bu ayar kapalıysa direk dikey gelmesi gerekiyor ama olmuyor işte. Bir de uygulamaya girişte eğer yataysa ve dikeye döndürülrmiyorsa örn:bazı oyunlar pubg, brawl stars, clash of clans vs.  Uygulamayı açışta döndürme animasyonu olmadan açılsın. Ayrıca klavyeyi düzeltmişsiniz çok iyi olmuş. Ayrıca tam ekran hareketlerinde ana sayfaya ana ekran çubuğunu hızlı çektiğinde simgeler garip bir yerden geliyor. Böyle uçuyor gibi. Acaba bilerek mi yapıldı

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Sıradançinkokarbnpil,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
8 Comments
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Sıradançinkokarbnpil,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes
Galaxy S
merhaba s10 daki pil ömrünüz nasil acaba ekran açik kalma sureniz nedir benim ki 6 saati geçmiyor
0 Likes
ygtylc
Active Level 7
Galaxy S
benimki daha kısa 6 saat alırsam dua ediyorum
0 Likes
Galaxy S
peki kullanım dışi ekran kapaliyken şarj nasil gidiyor bir andami düşüyor mesela gece yatarken hic dokunmadiginizda telefona sabah kalktiginizda % kaçlik bir düşüş yaşiyorsunuz
0 Likes
ygtylc
Active Level 7
Galaxy S
6 7 saatlik uykuda %7 düşüyor. Ama ilginç olan ben okuldayken 8-15 arası %16 gidiyor
0 Likes
Galaxy S
aslinda iyi gibi bende bügün bir sey denedim bakalim gece % kaç gidicek low battary dump on seçenegine getirdim *#9900# ulaşabilirsin pili %100 yap şarjdayken hic cekmeden bu menuye gir battary reset bas önce sonra low battary dump seçenegini on yap bugun saat 15.00 gibi yaptim ( şarjdan çektim) saat 16.52 %91 sarj var cok iyi bence daha önceden 85 falan düşerdi
0 Likes
mercimeykA50
Active Level 8
Galaxy S
Saruhan yaptığın işlem tam olarak nedir?zarar verir mi?Ayrıca cihazınj söyler misin
0 Likes
Galaxy S
dene yorumlarini bekliyorum bir iylesme gorücekmisin
0 Likes