cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

One Ui 7 Bütün Sızdırmalar,Yenı Özellikler Ve Yeni Bildirim Paneli

(Topic created on: 07-26-2024 02:58 PM)
99 Views
RsYnsV2
Active Level 4
Options
Galaxy S

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

18 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Dinamik ada mi her neyse,😄 Samsungta nasıl duracak merak ediyorum, bildirimleri kısıtlamasa bari
ebusah
Active Level 5
Galaxy S
aşırı iyi duruyor
RsYnsV2
Active Level 4
Galaxy S
Göreceğiz Bakalım :)
0 Likes
BurakEA
Active Level 8
Galaxy S
Panel olmamış
GALAXY_AI
Active Level 3
Galaxy S
Bakalım böyle mi olacak ve de geliştirilmesi gerekiyor daha nice söylenecek şey var bu ikonlar ile ilgili vs.
CGRZBN
Expert Level 2
Galaxy S
Kameranın yanına koyunca apple'ın dinamik adasından kopya olmamış mı oluyor 😂
0 Likes
_KR0N0S_
Active Level 9
Galaxy S
Madem kopyayla dalga geçiyorsun yüz tanıma,parmak izi,iris tarama kavisli ekran,100x zoom,QHD ekran,amoled ekran, su geçirmeme (sony deki gibi heryerine kapak koyarak değil),katlanabilen telefonlar bu özellikleri bulunan cihazları kullanma,bu özellikleri ilk samsung kullandı 😂
CGRZBN
Expert Level 2
Galaxy S
Düzeltme; dalga geçmiyorum 😄 yüz tanıma benim S3'ümde de vardı ama çalışma prensibi bambaşkaydı. Parmak izini ilk samsung yapmadı, 100X zoom günlük hayatta bi ihtiyaç anlamında gerekliliğine inanmıyorum ay fotoğrafı çekip uuu demeye yarıyor sadece. Aplle amoled değil oled ekran kullanıyor zaten ve ekranını zaten samsungdan alıyor bu bişeyi değiştirmez. Su geçirmeme de ilk samsungun değil. Daha geliştirilmiş şekilde yapması ilk samsung yaptı anlamına gelseydi her şeyi ilk yapan apple olmuş olurdu. Katlanabilen telefon zaten kullanmam. En azından yakın zamanda. Galiba hepsine cevap verdim. Teşekkürler 😄
0 Likes
RsYnsV2
Active Level 4
Galaxy S
Apple Dinamik Adayı Bulan İlk Marka Değil İlk Marka Honor'Dur.honor-view-20-feature_1000004916_1721999231.jpg