cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Kullanışlı rutinler

(Topic created on: 03-09-2024 06:30 PM)
183 Views
alierenkocamann
Active Level 9
Options
Galaxy S
Herkese merhaba bugün kendi kullandığım ve işime yarayan birkaç rutini paylaşacağım işinize yarayan illa ki olacaktır diye düşünüyorum sizlerin de burda olmayan kullanışlı rutinleri varsa paylaşırsanız sevinirim 

image

Sim 2 okuldayken çekmiyor o yüzden good lock kullanarak okula gidince ana ekrandaki widgeti kullanıp sim 2 yi otomatik kapatıyorum

image

Şarjım az olduğu ve yanımda şarj aleti olmadığı zamanlarda kullanmak için yine ana ekranda widget üzerinden başlatttığım pil tasarruf rutini

image

Okula gittiğimde wifi açıp telefonu sessize alan rutin

image

Bu rutin saat 23.00 dan sonra yavaş şarj edip pil korumasını açıyor sabah 8 de kalkıyorum bu yüzden 7 de kapanıp beraberinde pil korumasını da kapatıyor ve cihaz %100 şarjda uzun süre durmamış oluyor

image

Gece cihaz şarj olmuyorsa listelenen eylemleri uygulayıp pil tasarrufu sağlıyor 

image

Öğrenci yurdumda akşam saatlerinde 4.5g çekmiyor bu yüzden saat 7 den sonra yurttaysam otomatik 3g ye geçen rutin

image

Oyun oynarken listelenen eylemleri gerçekleştiren rutin

image

Çoğunlukla ortak wifi ağlarını kullanmam sebebiyle ortak ağlara bağlı olduğum zaman banka uygulamalarını açtığımda wifi kapatıp mobil veriyi açan rutin bu rutini diğer ortak ağları da ekleyerek güncelleyeceğim.

9 Comments
Galaxy S
Çok teşekkürler
Eline sağlık 😊😍
Galaxy S
Rica ederim, teşekkürler
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy S
Güzel Önerilerini için teşekkürler kardeşim. İşine yarayacaktır illaki arkadaşlarımızın. 😊

Pil tasarrufu rutini için Ayrıca böyle basit birseyde getirebilirsin. 1709998578598.jpg
Galaxy S
Otomatik kullanmak istemedim çoğunlukla şarj aleti vs oluyor yanımda olmadığı zaman kullanmak için manuel başlatıyorum öneri için teşekkürler
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy S
Anladım Kardeşim. 😊
Rica ederim ne demek.👍
Galaxy S
Teşekkür ederim
0 Likes
yahyasogut
Active Level 7
Galaxy S
Rutinler şarji çok hızlı tüketiyor açmamak daha mantikli
0 Likes
Galaxy S
Kendi kullanımımda bi **bleep** görmedim
yahyasogut
Active Level 7
Galaxy S
Bende rutin açmıştım şarjın hızlı bittini farkedince kapattım rutin açıkken gece tlf bırak şarja takmadan sabaha kadar yüzde kaç şarj gidiyor
0 Likes