cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Kameramın içinden ses geliyor

(Topic created on: 06-03-2023 01:26 PM)
34 Views
Berkco
Active Level 1
Options
Galaxy S

S23 Ultra Kullanıyorum. Kameramın içinden ses geliyor, samsungu aradığımda bunun normal olduğunu ve bir işlem yapılmadığını söylediler. Whatsup destek hattı da cevap vermedi. Tamamen soğudum telefondan, bir çaresi var mı?

15 Comments
Galaxy S
OIS teknolojisini beğenmiyorsanız cihazı satın almayabilirdiniz. Satın alabileceğiniz her yerde kamerada OIS bulunduğu yazıyor. Şikayet etseniz hiçbir şey olmaz. Çünkü bu hem samsung sitesinde, hem AVM'lerde cihazı satan mağazalarda hem de cihazın kullanım kılavuzunda yazmaktadır.
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
S20fe telefonumu Ben de salladığımda kamerasından ses geliyor mesela Eğer içiniz rahat değilse isterseniz telefonunuzu yetkili serviste kontrol ettirin Samsung desteği arayıp servis hakkında bilgi alın 4447711
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
Son 4 senede cikan nerdese tum ciyazlarda ois var ondan gelmektedir ve sikayet etseniz bile olumsuz cevap alacaksiniz samsung belirtigi icin o ozeligi
Galaxy S
Telefon satın alırken kamerasında OIS desteği olmayan bir telefon bulursanız (bulabilirseniz) onu satın alın rahatsız oluyorsanız
Berkco
Active Level 1
Galaxy S
Yine yazayım, telefonu satın alırken bu ses yoktu, kullandığım 4 aylık süreçte de yoktu. Yeni çıktı, bu demek oluyorki bir hata var. Bunun neresini kabulleniyorsunuz anlayamıyorum. Telefonumu Samsung geri alana kadar uğraşırım..
muttokmak
Active Level 5
Galaxy S
Ben de de aynısı oluyor fakat by sorun değil ois i(optik izolasyon sensörü) açınca ses gidiyor. Kamera uygulamasını yine kapatınca ve sallarsan yine gelir ses çünkü kamera hareket edebiliyor