cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Kamera odak sorunu

(Topic created on: 04-14-2024 05:55 PM)
54 Views
thegecko
Active Level 3
Options
Galaxy S
Herkese merhaba!
S21 FE var bende. Ön kamerada selfie yaparken kamera sadece en öndeki kişiye odaklıyor kamerayı ve arkadaki kişiler tamamen bulanık çıkıyor. Bunu düzeltmenin bi yolu var mı?
Galaxy S
Benim telefonumda ilgisi vardı belki sizinkinde de vardır
thegecko
Active Level 3
Galaxy S
Deneyeceğim
0 Likes
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
Kamera ayarlarınızın ekran görüntüsünü paylaşabilirmisiniz acaba ve ekran koruyucu kullanıyormusunuz.
thegecko
Active Level 3
Galaxy S
Ayarlar bu şekilde ve evet mat hayalet ekran kullanıyorum.1713106306942.jpg1713106306969.jpg1713106307014.jpg
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
Ayarlarınız benimki ile aynı ekran koruyucular kamerayı her zaman etkilemiştir o yüzden ekran koruyucu alırken kamerayı kapatmayan delikli olanını alsaydınız keşke ondan olabilme ihtimali yüksek.
thegecko
Active Level 3
Galaxy S
Kamera delikli zaten orayı kapatmıyor
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
O zaman sorun yazılımsal veya donanımsaldır ve zaten illaki fotoğraf çekerken arka taraftaki insanlar belki biraz hafif bulanık olur ama çok bulanık ise servise gösterin bence.
thegecko
Active Level 3
Galaxy S
Çok bulanık oluyor. Müşteri hizmetleri ile görüşsem iyi olacak
Frk12
Expert Level 2
Galaxy S
Bende de aynı sorun var ön kamera için fe modelleri için öyle diye birisi yazmıştı birkaç yerde daha okumuştum s20 fe var aynı sorun bende de var bu cihazı ve sizin cihazı kullanan arkadaşlarım var aynı sorunu yaşıyorlar
thegecko
Active Level 3
Galaxy S
Samsung müşteri hizmetleriyle konuşunca tekrar yazarım. Umarım bir çözüm sunabilirler
0 Likes