Original topic:

Herkese Merhaba! ­čĹő

(Topic created on: 02-27-2022 06:16 PM)
288 Views
O─čuzGalaxyS21_5GYdk
Active Level 4
Options
Galaxy S

De─čerli Samsung T├╝rkiye ├žal─▒┼čanlar─▒ ve De─čerli Samsung Members kullan─▒c─▒lar─▒ ├Âncelikle hepinizin Mira├ž Kandiliniz M├╝barek Olsun, ┼č├Âyle ki herkes ┼×ubat yamasini ald─▒ bir tek Galaxy S21 Serisi hari├ž.

De─čerli Samsung T├╝rkiye ├žal─▒┼čanlar─▒ s├Âyle anlatay─▒m cihazlarda ki s─▒k─▒nt─▒lar ┼čunlar;

(A┼ča─č─▒da belirtilen s─▒k─▒nt─▒lar Aral─▒k 2021 g├╝ncellemesinde yoktu.)

1. Bildirim panelini a├ž─▒nca Hz d├╝┼čmesi ya┼č─▒yorum.

2. Kilit ekran─▒ndan parmak izi ile a├ž─▒nca, parmak izi animasyonu kasma yap─▒yor.

3. Bir uygulamada "izin ver" uyar─▒s─▒ ekrana geldi─činde sol tarafa do─čru kaym─▒┼č bir ┼čekilde geliyor bazen yaz─▒lar─▒ ekran yutuyor.

4. G├╝├ž tasarrufunda 60Hz yaz─▒yor ama 1Hz e kadar d├╝┼č├╝yor. (Ekrana dokundu─čumuz zaman oluyor bu durum)

5. P├╝r├╝zs├╝z hareketleri 60Hz ye ├žekiyoruz ama yukar─▒da belirtti─čim gibi 1Hz ye kadar d├╝┼č├╝yor. (Bu durum bazen ya┼čan─▒yor)

6. Bildirim panelinden "Dolby Atmos" ├Âzelli─čini a├ž─▒nca ufak bir donma ya┼č─▒yor cihaz.

7. Pil daha h─▒zl─▒ bitiryor ├Ârnek olarak; 
*Aral─▒k 2021 g├╝ncellemesi= 100 den 5 veya 6 dakika da 99'a d├╝┼č├╝yor iken.
*Ocak 2022 g├╝ncellemesi= 100 den 2 dakika da 99'a d├╝┼č├╝yor. (Bu durum her zaman olmuyor.)

8. Klavyeden yaz─▒ yazarken yukar─▒da belirtilen Hz d├╝┼čmesi ya┼čan─▒yor ve Samsung Klavye kullan─▒lmaz hal al─▒yor. S─▒rf bunun i├žin farkl─▒ bir klavye uygulamas─▒ kullan─▒yorum.

9. One UI Ana Ekran─▒, Galaxy S21 serisi i├žin destegini kesti bu durum Hz d├╝┼čmesine sebep oluyor ve uygulama ekran─▒nda kasma oluyormu┼č gibi bir g├Âr├╝nt├╝ ├ž─▒k─▒yor. (─░┼čletim sisteminiz desteklemiyor yaz─▒s─▒ ekrana geliyor)

Vb gibi daha fazla ┼čey i├žin acil yaz─▒l─▒m d├╝zeltme g├╝ncellemesi istiyorum, istiyoruz!!!

Te┼čekk├╝rler...

15 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Kat─▒l─▒yorum karde┼čim b├╝t├╝n bu sorunlar bende mevcut ┼čuan.
Galaxy S
Yorumunuz i├žin te┼čekk├╝rler...
onrcmr
Active Level 4
Galaxy S
One UI deste─či nas─▒l kesildi onu anlamad─▒m tam olarak
Galaxy S
┼×imdi ┼č├Âyle anlatay─▒m;

Galaxy Store'yi a├ž─▒yoruz hemen One UI Ana Ekran─▒ yaz─▒yoruz g├Âr├╝nm├╝yor.

Samsung Internet'ten girdi─čimiz zaman da Galaxy Store'den girdi─čimizde "─░┼čletim sisteminiz desteklemiyor" ibaresi g├Âr├╝n├╝yor.

Not: One UI Ana Ekran─▒ deste─činden bahsedilmistir.

Yorumunuz i├žin te┼čekk├╝rler...
onrcmr
Active Level 4
Galaxy S
Hay─▒r hatal─▒ oldu─ču i├žin geri ├žekildi d├╝zeltmeler yap─▒larak tekrar verilecek
Galaxy S
Karde┼čim,

Ben Samsung Members ├╝zerinden ileti┼čime ge├žtim One UI Ana Ekran─▒ i├žin kesinlik bulunmuyor.

Ayr─▒ca benim dedi─čim ┼čeyi tam anlayamad─▒n─▒z.

Te┼čekk├╝rler...
onrcmr
Active Level 4
Galaxy S
Kesinlik var demedim zaten hatalar y├╝z├╝nden geri ├žekildi─čini s├Âyl├╝yorum ┼ču tarihte verilecektir demediler siz baz─▒ kavramlar─▒ kar─▒┼čt─▒r─▒yorsunuz bence
Galaxy S
Karde┼čim, sizinle konu┼čtu─čumuz konu One UI Ana Ekran─▒ konusu oldu─ču i├žin ben ona cevap verdim, ┼×ubat yamasindan bahsetmiyorum Karde┼čim.

Te┼čekk├╝rler...
Talha190324
Active Level 7
Galaxy S
S20 serisinede gelmedi EVA9 kodlu ┼×ubat ay─▒ g├╝ncellemesi