cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Gece modu zamanlama sorunu

(Topic created on: 09-25-2020 07:04 PM)
122 Views
cankaya
Active Level 1
Options
Galaxy S

S9 plus kullanicisiyim gece modu ve mavi ışık filtresine zamanlama olarak gun doğumu ve gun batımı yaptığımda ve saat 7 olduğunda gece modu aktif olmuyor eger o dakikada ekran kapali ise aktiflesiyor ama telefonla bir isiniz varken bu özellik çalışmıyor. Bu sorunla karşılaşan başkaları varımdır ve bu bir genel sorunsa duzeltilmesini isterim

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba cankaya,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

4 Comments
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy S
Bu bir sorun değildir. Kesintileri önlemek için yazılım konsept gereği bu şekilde ayarlanmıştır.
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy S
cihaz bir aydınlık seviyesine kadar gece modu ile çekebilmektedir.
eger ortam geregi kadar aydinlatilmis ise ihtiyaç duymaz
bir aydinlatma belirlenmis bir deviyenin altina dusunce gece modu kullanilabilmektedir
bunun saati yoktur
0 Likes
Galaxy S
mavi ışık filtresi bende oluyor gece modu yok :( s7 edge kullanıyorum
0 Likes
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba cankaya,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​