cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy telefonunuzdaki soğutucu oyun için pil bypass özelliğini nasıl elde edile

(Topic created on: 02-16-2023 12:03 AM)
MeHmEt99
Expert Level 5
Options
Galaxy S
Pause USB Power Teslimat özelliği sadece oyun oynarken çalışır. Oyun Fırlatma uygulaması için Game Booster eklentisi aracılığıyla çalışıyor. Samsung. Telefonlar. Galaxy S22, Galaksi S22 Ultra, Galaxy A73, Galaxy S22 Ultra, Galaxy A73, Galaxy Flip 4 ve Galaxy Fold 4 gibi birçok eski yüksek uçlu ve orta menzilli Galaxy akıllı telefonları üzerinden mevcuttur.

Galaxy cihazlarında pil bypass özelliğini nasıl elde edilebilir?

  1. Galaxy telefonunuza Game Booster eklentisi (sürüm 5.0.03.0) yükleyin. Son 3-4 yılda piyasaya sürülen Samsung telefonlarının çoğunda, kutudan yüklenmelidir ama Galaxy Store'dan güncellemeniz gerekebilir.
  2. şarj etmeye başlamak için Galaxy telefonunuza şarj kablolu eklenti. - Bu özellik için en az 25W USB PD/PPS şarjörü ve doğal olarak 25W şarj etmesini destekleyen bir Samsung telefonuna ihtiyacınız var.
  3. Telefonunuzdan Game Launcher uygulamasından herhangi bir oyunu açın.
  4. Oyun Fırlatıcı uygulamasından Game Booster'a en aza indirin ve erişmek’s Daha fazla menüsün ya da oyun koşu ve Game Booster ikonu (ikonun bir çapraz ve dört noktaya sahiptir).

image
  1. Artık dibine doğru kaydederek Pause USB Power Teslimat özelliğini görebilirsiniz. Bir oyun aktif iken telefonunuz şarj etmeyi bırakmalıdır (eğer oyunu en aza indirirken, şarj normal olarak devam edecek).
Not = çeviri ie TR çevrilmiştir hatalar olabilir 
0 Comments