cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy s21'den Galaxy s22'ye yükseltme

(Topic created on: 10-08-2022 02:43 PM)
74 Views
Oğuz-GalaxyS21-5G
Active Level 6
Options
Galaxy S

Arkadaşlar selam,

Evet başlıkta da gördüğünüz gibi cihazımı yükseltme yapıyorum fakat size bir sorum olacak"Galaxy s22 artıları ve eksileri neler?"

Yorumlarda belirtirseniz iyi olur.

Teşekkürler...
Galaxy S
Kardeşim geçme nedenim şuradaki linkte yazıyor ve ayrıca bu linkte belirttiğim durum benim üniversite uzaktan eğitime sıçradı bende sesi kısılıyor ama diğer tüm sınıfı dersten atıyor her 5dk bor oluyor öyle diyim size değişme nedeni bundan https://r2.community.samsung.com/t5/Galaxy-S/Galaxy-s21-de-Google-play-sistem-güncellemesi-hatası-ta...
Cyber猫
Active Level 7
Galaxy S
S21 verip S22 almak istediginde ne kadar butçe ekstra istiyolar peki bende bunu merak ettim? 😅
Galaxy S
Onu da gidince markete öğreneceğiz eskiyi ver yeni al tarzından olacak
Galaxy S
Elden satıp yenisini nakit almak daha kârlı.
Galaxy S
Evt ama öyle ayarladım hayırlısı
Galaxy S
Hayırlısı olsun.
strapZZ
Active Level 3
Galaxy S
Hocam s22 den yazıyorum şu anda telefon güzel ama dedikleri gibi bazı sorunları var ve s21 den s22 ye geçmenin emin olun hicbir gereği yok.
Galaxy S
Isınma sorunu var mı cidden ve sizde kaç saat pil süresi alıyorsun 7 saat oluyor mu en azından
strapZZ
Active Level 3
Galaxy S
Isınma sorunu var oyun vb şeylerde fakat oyun çok girmediğim için hem pil hemde sıcaklık benim için bir dert değil tam şazrda 1 günü çok rahat çıkarıyorum.
Galaxy S
Isınma sorunu oyunlarda mi yaşanıyor yani ve eğer yaşanıyorsa kaç dereceye kadar oluyor sıcaklık