cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy S24 Serisi // Galaxy AI ile yapay zeka çağı başladı

(Topic created on: 02-12-2024 11:01 PM)
193 Views
SamsungFY
Community Manager
Options
Galaxy S

1440x640.jpg

121 Comments
Umit1
Beginner Level 2
Galaxy S
Batarya 4000 yerine 4500 mAh olmalıydı. İsteğe bağlı olarak 4500 mAh ile değiştirme özelliği var mı?
0 Likes
şerifbaba
Beginner Level 2
Galaxy S
Abimin fiyatı kaç para
0 Likes
gknsari
Active Level 1
Galaxy S
Merhaba
0 Likes
OmerMelih
Active Level 1
Galaxy S
Saçma sapan telefonlar yapıyor bu Samsung . Dünya kadar para ver ama illa ki bir özelliği eksik olsun.
0 Likes
yk001
Active Level 8
Galaxy S
Internetle çalışıyor güvenli bile değil gereksiz pahalı ne çağı
0 Likes
sadimx
Active Level 5
Galaxy S
S24+ kullanıyorum Samsung klavye de yapay zeka var ama tueukce desteği yok diğer bir rahatsız olduğum konu ise klavyede bitmoji var fakat kocamsn jpeg olarak sohbete gönderiyor bitmojiyi PNG olarak kullanmak için Google gobard klavye kullanıyorum bitmoji görselleri PNG olarak paylaşmak istiyorum Samsung klavye buna izin vermiyor
0 Likes
sadimx
Active Level 5
Galaxy S
Bur diger konu daha önce A51 KULLANIYORDUM nagivasyon görev çubuklarında 3 seçenek vardı burada üst model iki secenek var çok kullandığım alt çizgili model burada yok ama alt modelde var eski kullandığım nagivasyon girev tuşlarını istiyorum
0 Likes
Siyah
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba sadimx,

Doğrudan Mesaj ile iletişim bilgilerinizi bize iletebilirseniz, konuyu detaylı olarak inceleyip, size yardımcı olmak isteriz.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes
alia12
Active Level 3
Galaxy S
👍
0 Likes
emrahbey
Beginner Level 2
Galaxy S
S24 1tb global aldım harika telefon . 24 saat full kullanıyorum şarj bitmiyor. Kamera harika . Isınma yok .
0 Likes