cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy S20FE mi Yoksa A72 mi Tercih Etmeliyim

(Topic created on: 02-07-2022 07:43 PM)
285 Views
TechnoBit
Active Level 8
Options
Galaxy S

Yeni cihaz alacağım bu iki cihaz arasında kaldım aralarında çok az fiyat farkı var ikiside 128gb s20fe snapdragon modeli samsung Türkiye cihazı sıfır hangisini tercih etmeliyim ?

BoraS20FE
Expert Level 5
Galaxy S
Dalga mı geçiyorsun?
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy S
Hayır Ben kimseyle dalga geçmem Beni kimseyle kıyaslamayın doğruları söylerim ben her zaman
BoraS20FE
Expert Level 5
Galaxy S
Aynı cihazı ben de kullanıyorum ve kullanan çoğu kişi de öneriyor S20 FE'yi. İnsanları yanıltıp yanlış cihazı aldıracaksın. S20 FE varken A72 alınmaz, net.
BoraS20FE
Expert Level 5
Galaxy S
Cihazında bir sorun oluşmuş, S21 Ultra da alsan bu tip bir sorun başına gelebilir. Sendeki ufak bir hata yüzünden cihazı kötülemeye çalışma!
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy S
Nereden biliyorsun belki karşı tarafta alırsa aynısı Onda da olur Ben Memnun olmadığım bir şey kimseyi önermem bu konuyu da burada kapatıyorum iyi günler
44xHAMZAx02
Expert Level 4
Galaxy S
Ahmet saçmalama istersen, en ufak hatadan dolayı yanlış tercih yaptırtacaksın
HaşimA22
Expert Level 5
Galaxy S
S10e,s10 a falan tercih edilebilir s20 fe de ama A72 ye de tercih edilemezki biri A biri S...
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy S
Adına şanına bakmayın ne kadar kalitesine ya da ne kadar sorunlu veya sorunsuz olduğuna bakın Önemli olan hangisi sorunlu veya hangisi sorunsuz olduğu hangisinin isminin kaliteli olduğu önemli değil bu konuyu da burada kapatıyorum iyi günler
narcosis
Expert Level 5
Galaxy S
Ahmet cihazında sıkıntı olmuş güncelleme sonrası bunlar her modelde olabilir ama bu fe nin kötü olduğu anlamini taşımaz nereye kime gitsen fe der amiral gemisi bir cihaz