cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Güncellemeden sonra şarj hızlı bitiyor ve ısınıyor

(Topic created on: 04-03-2022 02:53 PM)
81 Views
Gamer4141
Active Level 2
Options
Galaxy S

S20 FE snapdragon model Güncellemeyi yaptım,yapmaz olsaydım telefon boşta 41 derecede çalışmaya başladı,şarjı hızlı bitiyor güncellemeyi geri alamıyor muyuz? Bu ne saçmalık koskoca samsung 1 yazılım yapamıyorsa alın telefonunuzu geri çıkın bu piyasadan,sağlam malı her güncellemede bozarak mı yeni ürün satmayı planlıyorsunuz siz de iphone gibi? 

16 Comments
Actixel
Expert Level 1
Galaxy S
Geri döndürürsen cihazın garantiden çıkar
Gamer4141
Active Level 2
Galaxy S
Samsung benim para verdiğim cihazı hem güncellemeyle bozacak hem de düzeltmelerini isteyince garantiden çıkacak öyle mi? Hem de root falan da istemiyorum eski sürümüne döndürsünler sadece
Actixel
Expert Level 1
Galaxy S
Cihazı kurarken işaretlediğin politikalar bunlar kardeşim.
Galaxy S
Bidaha samsung almamanızı öneririm. Güncelleme konusunda apple daha adaletli ve daha iyi
Gamer4141
Active Level 2
Galaxy S
Xiaomiden başkası yalanmış bunu öğrendim. Adamlar en azından güncelleme vermiyor düzgün iş yapmıyorlarsa,iphone da aynı şekilde yavaşlatıyor ve batarya bahanesine sığınıyor. Bu rezaleti mahkeme yoluyla çözmek lazım sanırım.
Galaxy S
Hiçbi markanın fanboyu değilim ama teknoloji gittikçe gelişiyor. Donanımların kendini saçma sapan davranışlarıyla yavaşlatmaktansa apple ın yazılımsal olarak donanımları darboğaza geçirip yavaşlattığı daha iyi oluyor. Apple ın yavaş cihazları şuan 6-7 ve o cihazlar yıllar önce çıktı. Sürekli telefon alamıyoruz evet ama apple alıcaksanız 11 altı almayın en son çıkan 3 seriden birini almanızı öneririm. Neredeyse çoğu uygulama android değil ios ile optimize edilmiş durumda. Tekrar düşünün derim
0 Likes
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Gamer4141,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes