cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Foruma yazılan yorumlar !

(Topic created on: 01-08-2020 03:00 AM)
137 Views
Odessa91
Active Level 2
Options
Galaxy S

Bir konu hakkında fikir paylaşıyoruz başkaları yorum yaptı diye bildirim geliyor ancak o yorumları göremiyoruz yaptığınız bir işte düzgün çalışsın amacına hizmet edip stabil olsun Samsung .

8 Comments
Limoncelloo
Active Level 9
Galaxy S

Aşağıda  zaten bu tür başlığa cevap verdiler  sürekli  aynı şeyler beeee   teknoloji konuşalım 

0 Likes
Limoncelloo
Active Level 9
Galaxy S

Daha önce konuştuk bunu ilettik  önerimizi  aldılar   yeni olan bir yapı illa  oturması zaman alabilir görüyoruz söylüyoruz bizde biraz yapıcı olmak  lazm sürekli  şikayet  etmenle   bir sonuç elde  edemezsin 

0 Likes
Odessa91
Active Level 2
Galaxy S
Forumun tamamını tek tek gezemedim kardeşim kusura bakma yada arama özelliği de olduğunu görmedim teknoloji konuşuyoruz tabi konuşabilmek icin alt kısma yazılan yorumlarıda görmek gerek dediğim gibi oturmadan bir şeyleri işler hale getirmemek lazım demekki .
0 Likes
Limoncelloo
Active Level 9
Galaxy S

Çalışıyorlarmış işte sonuç alırız yakında  umarım.  Beklentilerimiz  aynı ♥️

YektaGndz
Active Level 3
Galaxy S
Duygularıma tercüman oldun. Bende yorumları göremiyorum.. Bu başlıgı acmak icin girdim ama sen yazmışsın. Bazıları kızmış daha önce çok paylaşıldı diye ama forum sistemi o kadar kötü ki 2 den 3 den fazla gönderi bulamıyorum.
Solution
User0000003
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Odessa91,

Ben Eflatun. Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler. Bu olay bir hata değil, endişelenmenize gerek yoktur. Açılan postlara bizim yaptığımız yorumlar veya Samsung Forum üyelerimiz tarafından yapılan yorumlar, çözüm olarak kabul edildikten sonra yeni girişlere kapatılmaktadır.

Moderatör tarafından yapılan yorumlara ulaşmak için, bildirim geldikten sonra bildirim içerisinde yer alan moderatörün bilgisi üzerinden, moderatör profil sayfasını ziyaret edip yapılan yorumlar başlığı kısmından görüntüleyebilirsiniz.

Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

MOD

0 Likes
Odessa91
Active Level 2
Galaxy S
S10 un güncelleme sorununa yaptığın yoruma cevap verebilseydim ahh ahh önerdiğin çözüm uygulama yüklememek mi 8000 tl ye satılan amiral gemisi cihaza uygulama kurmayalım ha çok yaraticisiniz pil optimizasyonu ile ilgili yeni bir yama çıkmalı diyorum siz uygulama yüklemeyin diyorsunuz tam franchise teknik servis açıklaması olmus . Forumda yazılanların görülmemesi de bariz oturmamış bir sisteminizin olması yok modun sayfasina git yok bi dünya yorum icinden kendi sorununa yazılan cevabi ara bul sonra aç aaa cevap yazamioz gene Eflatun bnce boşver çok bi çözüm ürettiğini söyleyemem sal topluluk kendi kendine çözsün sorununu ...
0 Likes
irfanJ730F
Active Level 6
Galaxy S
bunu ben de dile getirmiştim. dolaylı olarak uzun yoldan yapmak zorundayız. mod lardan kim yorum yaptı ise onu aratıp yorumlarına bakıp kendi mesajımıza yazdığı yorumu bulup okuyabilecegiz
0 Likes