cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Ekran Parlaklığının sürekli değişmesi

(Topic created on: 12-18-2021 10:24 AM)
260 Views
SerdarVural
Active Level 1
Options
Galaxy S

Merhaba, S20 FE telefonum sabit kullanırken sürekli parlaklığı azaltıp artırıyor deniz feneri efekti oluyor, anladığım kadarıyla ortam çok aydınlık veya çok karanlık olmayınca yapıyor, hmm çok parlak oldu, hmm çok kıstım kafasında takılıyor, bu saçmalık ile ilgili Samsung bir güncelleme yapmayı düşünüyor mu acaba?

Bana sakın elle ayarlayın tavsiyesi vermesin Samsung çalışanları 2010da aldığım telefonda bile böyle bir şey olmuyordu. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba SerdarVural,

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
6 Comments
Galaxy S
Ayarlar ordan ekran adaptif parlakligi kapat ortama gore parlaklik ayari duzelecektir nasil birakirsaniz o sekil kalirScreenshot_20211218-102545_Settings.jpg
0 Likes
Rose67_
Expert Level 5
Galaxy S
Merhaba

Adaptif parlaklığı kapatınca böyle bir sorun olmayacaktır
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Cihazı aktif olarak kullanıyorsan ısındığı için parlaklığı kısabilir ve cihaz soğumaya başladığında tekrar açabilir
0 Likes
Tsey
Active Level 3
Galaxy S
Merhaba,ayni telefonu kullaniyorum adaptif parlaklik açik fakat bahsettiginiz gibi surekli ekran parlakligi ayari yapmaya calismiyor telefon stabil bir sekilde, bilginize
0 Likes
nyxlila33
Active Level 1
Galaxy S
Genelde ışığa veya şarja göre değişiyor benim telefonum m21 tabii farklar vardır ama
0 Likes
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba SerdarVural,

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

0 Likes