cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

EVER ARKADASLAR BOMBA BISEY KESFETTIM BUTUN S21 SERISI CIHAZ KULLANANLAR BURAYA

(Topic created on: 12-03-2022 12:57 AM)
1100 Views
dgkns215g
Active Level 5
Options
Galaxy S

image

image

Bunu goren members admini lutfen silme gonderiyi herkes bilgilensin

Evet arkadaslar ben bi konu acmistim hatirliyomusunuz (profilden bakabilirsiniz) 

S21 e hala and 13 gelmedj diye 
Ve arkadaslar bi arkadasin daha yardimiyla telefonun csc kodunu almanya yaptim (merak etmeyin garantiden yada herhangi biseyden cikmiyo yada knox sayaci artmiyor telefonun bizzat hepsini denedim)
Eger bana sorarsaniz butun pc si olan herkesin bunu yapmasi gerek
Ha bu arada telefon da sifirlanmiyo 
Bendeki model duz s21 5g 
Bu islem 5dknizi falan dahi almaz
Ben bu guncelleme ile hem kasim ayi guvenlik hemde and 13 u aldim 
Darisi diger s21 serisi kullanicilarina:)
AEFSANE
Expert Level 2
Galaxy S
Birde nasıl yapıcaz pc var
0 Likes
dgkns215g
Active Level 5
Galaxy S
Hayir rom kurmadim csc kodu degistirdim sadece rom kursaydim telefonda root da atmam gerekirdi ama rootlanmadi cihaz hala members de yazilim sorgulayinca orijinal yazilim yaziyo cunki cihaza root atmadim :)
0 Likes
dgkns215g
Active Level 5
Galaxy S
Soran arkadaslar icin youtube ya s21 5g csc change yazin 30bin izlenmeli video cikiyo 4 ay once atmilmis burdan o videonun linkini atarsam adminlee gonderiyi siler. Siz bunu aratin (sadece youtube arama kismina yazin ama) bahsettigim videoyu izleyin 5dk nizi dahi almaz. Bu arada cihaz sifirlanmiyor yada garantiden cikmiyor kesinlikle bunu gonul rahatligiyla soyluyorum
idkman
Active Level 1
Galaxy S
Burada sıkıntı şu olabilir. Samfrew dan bakınca her ülkenin A13 güncellemesinin ismi farklı, büyük ihtimalle içerikleri de biraz farklıdır. Bu ileride sorun olur mu acaba? Ya da CSC'yi TUR'a geri getirince TR güncellemeleri alabilir misin?
dgkns215g
Active Level 5
Galaxy S
Evet hocam denemek icin tekrar TUR yaptim ve geldi ama ben yine DBT yanj almanya yaptim
Tabi yeni seyler geldi samsung blochain sifreleme vs. Gelmis bide kasim ayi guncellemesi de gelmis
0 Likes
dgkns215g
Active Level 5
Galaxy S
Odin degil bu kanki:)
Odin ile atsaydim root gerekirdi ama bu kesinlikle roorsuz islem o yuzden kesinlikle garantk gitmiyo ve cihaz sifirlanmiyo dedim:))
0 Likes
dgkns215g
Active Level 5
Galaxy S
Root degil iste kardesim onu anlatmaya calisiyorum istersen soyle bisey onu yapayim cihazda root olmadigini kanitlamak icin
Galaxy S
Gerek yok bence
0 Likes
Hiraşimo
Active Level 6
Galaxy S
CSC Garanti Götürmez Cihazin Bağlandığı Sunucu Bölgesini Değiştiriyor Knox Sayacı Etkilenmiyor Bende Sam FW Tolldan CSC Almanya Yaparak 2.3 Hafta Önce Android 13 Aldim Türkiye'ye Göre Hic Gerek Yok Türkiye Bölgesinde Kullanmaya Hayırlı Olsun Sevindim Adınıza :)
Hiraşimo
Active Level 6
Galaxy S
İnanmayan Olursa Diye Not Düşeyim Şuraya 😁Screenshot_20221203_021134_Settings.jpg