cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

ALLAH İÇİN ÇÖZÜMÜNÜ BİLEN YAZSİN!!

(Topic created on: 3 weeks ago)
330 Views
asonix
Active Level 2
Options
Galaxy S
S20fe aldim daha 5 gün oldu.Sorun birden fazla parmakla ekrana dokunuyorken ekranda gecikme kayma benzeri bir şey yapması.Örn fotoğraf büyütürken oyun oynarken ekrani çevirdiğimde vb. Oluyor çozum yolu yazan herkese teşekkürler...

14 Comments
Tolgaa94
Active Level 6
Galaxy S
Ekran ayarlarından dokunma hassasiyeti ayarını açtın mı
0 Likes
asonix
Active Level 2
Galaxy S
Açtım sorun onunla alakalı değil ise yaramıyor.Video bifazdan işlenecek umarim yardimci olabilecek birisi cikar
Tolgaa94
Active Level 6
Galaxy S
Bir de orada yanlışlıkla dokunma koruması var onu da bir açıp kapatıp tekrar dene
0 Likes
stony_hearted
Active Level 3
Galaxy S
yedek alıp,cihazı sıfırla.Düzelmezse ekran jelatinini çıkartıp dene.Düzelmezse teknik servise götür.
asonix
Active Level 2
Galaxy S
Hepsi yapildi.Sifirladim yedeksiz hatta hersey.Ekran jelatini daha aldigimda cikardim servise gonderecegim cozum cikmazsa
stony_hearted
Active Level 3
Galaxy S
animasyon ve efektleri açıp veya kapatıp denesen?
0 Likes
asonix
Active Level 2
Galaxy S
Işe yaramıyor
0 Likes
Tolgaa94
Active Level 6
Galaxy S
Videoyu izledim bu bir sorun değil bence gayet normal şu anda ekranın işleyişi bu neden kaynaklanıyor sistemin kendi arayüzü çok ağır çalışıyor zaten bundan dolayı ufak bir kasma meydana geliyor benim cihazımda da var bu durum bu hiçbir sekilde problem değil emin ol
0 Likes
asonix
Active Level 2
Galaxy S
Ben burdan anliyorum ki samsung kullanicilari oyun oynamiyor hatta oyundan haberi yok.Bu bir gecikme turu kardeşim öncelikle.Coklu dokunmalarda yapiyor klavyede yazarken bile harfler gec yaziyor.Oyunlarda bu gecikme Allah katina cikiyor telefonu ortadan ayirmam icin tonlarca sebep var bir de bu gecikme cikti basima