cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A serisi öneri

(Topic created on: 4 weeks ago)
243 Views
Ahmt111
Active Level 6
Options
Galaxy S
Annem için bir telefon bakıyorum A35 ya da A55 almayı düşünüyorum. Genelde s serisi harici kötü olduğu için beğenmiyorum. 34 ve 54 kullanan arkadaşlar yorum yapabilir mi? Genelde 1 sene geçince hemen donma kasma olmaya başlıyor diyenler oluyor. Kaç sene idare eder kaç sene kullanılabilir A serisi? 

4 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Galaxy S
A55 alacağına 1k fazla ver s23fe al

View solution in context

Solution
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy S
A54 Kullanmaktayım Uzun Süredir Kardeşim. A55'de Şahsen Tecrübe Etmiş Bulunmaktayım Belli bir süre. A35 Ve A34'ü de İnceledim Zamanında.

Bu cihazların Tamamı en az 3 Yıl En fazla İse 5 Yıl Civarında Gene Kullanıma Göre Kısalıp Uzayacak şekilde İdare edecektir.

Sana Önerim A55 Yada A54 Almandan Yana A35'i Tamamen es Geçebilirsin nedeni Yazılımsal Kısıtlama Bulunanan Ve kamerası Düşük Olan A54'dür.

Eğer Daha Uygun Fiyat Ve Damla Tasarım Çentik Sorun Olmazssa A34 Öneririm.

Eğer Bütçenin ucu daha Açık ise S23Fe Bence Tek tercih Olmalıdır.

View solution in context

Solution
Galaxy S
Galaxy A34 5G'yi öneririm sana ama A35 5G A34 5G'den fazla güncelleme alacak A34 5G Android 17 Galaxy A35 5G Android 18 alacak güncelleme önemliyse A35 5G almanı tavsiye ederim güncelleme önemli değilse A34 5G al derim

View solution in context

Solution
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy S
kullanıma bağlı ama donma kasma olmasın diyorsan ufs depolama biçimi olan cihazları al emmc olanları alma

View solution in context

21 Comments
Solution
Galaxy S
A55 alacağına 1k fazla ver s23fe al
Ahmt111
Active Level 6
Galaxy S
Ben de öyle düşünüyorum da a35 eğer 1 yıl sonra donmaya takılmaya başlamazsa ve min 4 sene kullanılırsa o paraya çıkmaya gerek kalmıyor
SonerA345G
Expert Level 1
Galaxy S
A35 alma,içindeki exynos işlemci uzun vadeli bir işlemci değil.Performans olarak A34 den az daha fazla olsa da Exynos işlemciler uzun ömürlü bir işlemci değil.Tercihini A34 den yana kullanman olacaktır.Ayrıca A34 ün işlemcisi A35 ve A54 den daha fazla pili dayanıyo.
Solution
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy S
A54 Kullanmaktayım Uzun Süredir Kardeşim. A55'de Şahsen Tecrübe Etmiş Bulunmaktayım Belli bir süre. A35 Ve A34'ü de İnceledim Zamanında.

Bu cihazların Tamamı en az 3 Yıl En fazla İse 5 Yıl Civarında Gene Kullanıma Göre Kısalıp Uzayacak şekilde İdare edecektir.

Sana Önerim A55 Yada A54 Almandan Yana A35'i Tamamen es Geçebilirsin nedeni Yazılımsal Kısıtlama Bulunanan Ve kamerası Düşük Olan A54'dür.

Eğer Daha Uygun Fiyat Ve Damla Tasarım Çentik Sorun Olmazssa A34 Öneririm.

Eğer Bütçenin ucu daha Açık ise S23Fe Bence Tek tercih Olmalıdır.
Ahmt111
Active Level 6
Galaxy S
Hocam samsung önceden ara seri telefonlarına pek değer vermiyordu ve aldıktan daha 1 yıl bile geçmeden telefon kullanılamaz hale geliyordu. Bu yüzden düşündürüyor beni yoksa kağıt üzerinde baktığımda yeterli özellikler sunuyor. Dediğim gibi telefon pert olmadan kullanıldıktan sonra sıkıntı yok. Ama tavsiyen için teşekkür ederim çünkü a35 i düşünüyordum
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy S
Anlıyorum Kardeşim. 😊
Şahsen Benim Önerim A54'den Yada Direkt A55'den Yanadır O zaman Tabikide Son Karar senin.

Yok Eski A serilerini Biraz şans Eseriydi Çünkü uzun süre Kullandığım A, J Serileri Bulunmakta.

Günümüzde dediğim Gibi en az 3 Yıl idare Edecektir kesinlikle.
Ahmt111
Active Level 6
Galaxy S
Çok teşekkür ederim hocam tavsiyen için
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy S
Rica ederim Kardeşim ne demek. 😊
Solution
Galaxy S
Galaxy A34 5G'yi öneririm sana ama A35 5G A34 5G'den fazla güncelleme alacak A34 5G Android 17 Galaxy A35 5G Android 18 alacak güncelleme önemliyse A35 5G almanı tavsiye ederim güncelleme önemli değilse A34 5G al derim