cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

6.1

(Topic created on: 04-25-2024 01:03 AM)
435 Views
Omen_Motion
Active Level 6
Options
Galaxy S

Arkadaşlar merhaba, 6.1 güncellemesinin  uzun kullanım sonrasında başladı, öncelikle pil artık s22 plustan daha kötü, cihazlarda aşırı ısınma başladı, zamsungun klasik cihaz eskitme politikası belirgin hale geldi, en az sekis saat ekran süresi aldığım cihaz artık günü çıkarmıyor, konu pille ilgili değil yazılımla ilgili, şimdi modlar çıkar yok uzaktan erişim safsatasına başlarlar, modlara soruyorum uzaktan erişimle bu güne kadar ne çözdünüz, yazılımla cihazın ısınmasını sağlıyorlar böylece anakart ve işlemciye zarar verdiriyor ve cihazları eskitiyorlar, yazıklar olsun sana ve yazılımcılarına Samsung, hafta sonu fotoğraf yedeklerini alıp tekrar 6.0 a geri döneceğim, güncelleme diye kendini yırtanlar zamsungun güncellemesinde bi **bleep** yok tek amacı cihazları **bleep** edip eskitmek, güncellemelerden uzak durmanızı şiddetle tavsiye ediyorum, çünkü zamsung satışlarını cihaz eskitme üzerüne kurmuş gibi duruyor, zamsungun Allah belasını versin 

15 Comments
VedatA545G
Active Level 10
Galaxy S
S22 plus'a one ui 6.1 gelmedi ki
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy S
Sanırsam Benzetme Yapmış Arkadaş. 😊
Omen_Motion
Active Level 6
Galaxy S
Pardon kardeşim kullandığım telefon s23 plus bunu yazmayı unutmuşum
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy S
Bu kadar sinirlenmenizin gereği Yok bence. 😊

Cihaz Eskitme Samsunglarda Bulunmamakta, Güncellemeden Sonra Performansta Değişiklik yaşamayan arkadaşlarımızda Var Yaşayanda var.

Siirrlamayi denediniz mi peki?
Omen_Motion
Active Level 6
Galaxy S
Arkadaşım her yol denendi, güncelleme ilk geldiğinde iyi idi sonradan cacık oldu ve her yol denendi, tüm denemeler sonunda bunu yazdım, anladığım tek şey var ve bunu Samsung resmen yapıyor, cihazları eskitiyor, lütfen Samsung ta yok deme sonuçta bizler kullanıcıyız, Samsung bile bu konuya cevap veremiyorken siz nasıl yok dediniz anlamadım, apple da yıllarca yok demişti sonra ispatlandı ve cezayı yedi unutma, Samsung da aynı şeyin laciverti
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy S
Yani Eskitme farklı bir olay Apple kabul etti çünkü işlemci farkları daha azdır. 😊

Dediğim gibi Ben Olmayacağını söylüyormum Samsung İle direkt konuşmadım tabikide olmasının bir anlamı yok.

Apple tek Ürün satıyor Iphone serisi ile Eski cihazları Günümüzde Kullanılmakta ve uzun Güncelleme ömrü vermektedir Bundan Kaynaklı yeni ürüne Talep az olacaktır Bu sebepten eskitme Uygulanmakta Haklı olarak.

Yoksa tüm Markalar Yapıyor diyelim geçelem olur. 😊

Adınıza Üzüldüm Sinirle Yazıyı yazmışsınız ondan Dedim zaten.

Size önerim S23 Plus'ınızi Degismeniz Olacaktır başka Marka yada Modele geçebilirsiniz.
Omen_Motion
Active Level 6
Galaxy S
Kardeş hiç bir cihazı bu güne kadar stabil çalışmadı bu Samsungun her güncellemede bi **bleep** çıkıyor, ya pile yükleniyor ya işlemciye ya ekrana ya arkadaş seri üretim cihazlar bunlar aynı parçalar var sonuçta nasıl farklılıklar olur her yazılımda, yani sinir olmamak elde değil, sen benim onca para verip aldığım cihazın içine edersen sonucuna katlanman gerekir diye düşünüyorum, gerçekten sinir oldum, eşimde s22 plus var güncellemelerini kapattım,
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy S
Anlıyorum sizi Bazı Fikirleriniz hatalı,
İsyanınız Haklı, Benim yapabileceğim bir konu yok. 😊

Maalesef modlarda Klasik Cevaplarını verdiler.

Samsung'un Eskitme yapmadığını düşünüyorum ama Zaten açıklama yaparsa Bu konu Kesinleşmiş olur şunda Sadece Fikir Alış verişi halinde.
Pembe
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Omen_Motion,

Doğrudan Mesaj ile iletişim bilgilerinizi bize iletebilirseniz, konuyu detaylı olarak inceleyip, size yardımcı olmak isteriz.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes