cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

10 dakika Gta San A. Oynadık Sonuçlar S22

(Topic created on: 12-14-2023 10:39 PM)
744 Views
Aykut
Expert Level 5
Options
Galaxy S
Telefon Alev attı ve kasmaya başladı. En son oyundan attı dkdkdkdk

image

image

58 Comments
Alia12nacho
Active Level 4
Galaxy S
Bugün geldi ama netflix üyesisen hemen dene
0 Likes
Galaxy S
En azından ısınma ihtiyacı uyguna karşılıyorsun🤗,aslında 50 dereceye kadar oyunlarda normal deniyor ama 10 dakikada da bu hale gelmesin cihaz🧐!
0 Likes
Alia12nacho
Active Level 4
Galaxy S
Abi bu neden böyle normal mi bu

1702584618317.jpg
Galaxy S
Seninkisi normal ama arkadaşın ki normalin çok üzerinde 10dk için.Markalar ve teknoloji tanıtımı yapanlar 50 dereceyi normal diyor,ben demiyorum.Bana göre de fazla ama uzmanlara göre normalmiş.Artık ürün satışları etkilenmesin diye mi yoksa gerçekten de cihaz sistemine göre normal mi bilemeyiz.Ne söylerlerse ,eger daha net ve doğru bir bilgimiz yoksa inanmak zorundayız.
0 Likes
Alia12nacho
Active Level 4
Galaxy S
Hadi 50 derece normal diyelim ama uzun süre cihazın 50 derecede kalması cihaza Zarar vericektir yinede özelliklede bataryaya
Galaxy S
O yüzden dedim 10dk da 50 derece fazla diye,belki 1 saat anlarım da 10dk için çok sıcak.M12'de 3 saat pupg oynadımhiç huyum değil cepte oyun ama görmek istedim😊),3 saatin sonunda cihazda neredeyse hiç ısınma yoktu ve kasma veya takılma yoktu,akıcıydı oyun.
0 Likes
Alia12nacho
Active Level 4
Galaxy S
Yapma gözünü seveyim 3 saat aralıksız pubg oynayıpta cihazın hiç isinmadi mı gerçekten benim cihaz neden yükleme ekranında ısınıyor o zaman aynı donanım la😅
Galaxy S
Elimdeki cihazın ısısını hissedebilecek kadar sağlıklıyım😉.Hem zaten cihazım tahminimce 40 derecelerdeydi,öyle el yakma geçtim,rahatsız edici bir ısı bile yoktu.
0 Likes
Alia12nacho
Active Level 4
Galaxy S
Bende baya el yakacak seviyedeydi hafiften bende mi sorun var anlamadım ya ama gittim büyük bir yarış oyunu oynadım lisanslı oyun oynadım cihaz çok az isindi yok bu pubgde sorun var
Galaxy S
Ben kılıfsız kullandım,bulundugum oda soğuktu onunda etkisi olabilir ve ayrıca şarjımda normalde en az 12 saat giderken 7 saate kadar düşmüştü.
0 Likes