cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

ÖNERİ İSTİYORUM

(Topic created on: 02-14-2023 08:16 PM)
275 Views
kingkong0
Active Level 10
Options
Galaxy S

Arkadaşlar herkese selamlar. S10 kullanıcısıyım ve bu cihazın bataryası artık bana yeterli gelmiyor. Sizce bu cihazı verip, 5000 mah bataryası olan orta seviye bir cihaza geçmek mantıklı olur mu çok şey kaybeder miyim? A73, A52s veya bu yıl çıkacak A serileri gibi. Sizce mantıklı olur mu? (Üstüne para vereceğimin farkındayım)

18 Comments
kingkong0
Active Level 10
Galaxy S
S20fe güncelleme ömrünü bitiriyor ve gitgide performansının düşeceğini düşümüyorum (özelliklr batarya) A74 daha yeni bir cihaz ve daha iyi bir bataryaya sahip olur. Batarya işinden bıkmış durumdayım kamera biraz geride kalsa da sorun olmaz.
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
A74 çıkmayacak ama s20 fenin batarya performansı düşer telefon kutuda 3 yıldır bekliyor pil ölür.
Snapdragon 865 başarılı
S20 fe 3-4 yıl daha kullanılır ama daha kullanılmaz
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Batarya istiyorsan
M52'de mantıklı ya da tanıtılacak m5x
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
Bence bi tik daha cik s21 al nedeni s 10 gibi luks telefondan orta sinif sizi uzebilir ama cikamam derseniz a73 alin
kingkong0
Active Level 10
Galaxy S
Teşekkür ederim.
barisavcitv
Active Level 2
Galaxy S
Samsung galaxy m13 öneriyorum çok güzel hızlı bir cihaz
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
A73 iyi tercih olabilir.
Galaxy S
Bence s10 bahsi geçen orta seviye telefonların hepsini tokatlar. Batarya değiştirmeyi düşündünüz mü ?
kingkong0
Active Level 10
Galaxy S
Hocam bataryam 2 senelik tam. Değiştirmeyi düşündüm ancak uzaktan bağlanıyor müşteri hizmetleri ve pil sağlığını %94 olarak ölçtüler daha geçen. Bu durumda batarya değiştirsem de çok bir şey farketmeyecek gibi. 3400 mah artık baya yetersiz kalıyor bence onunla alakalı.