cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

note 20

(Topic created on: 05-23-2020 07:17 PM)
237 Views
Ferhatakc2A9
Active Level 5
Options
Galaxy Note

Arkadaşlar note10 plus kullanıyorum bundan önce note 9 dü note 20 çıkınca almayı düşünüyorum sizce note 20 mi yoksa biraz bekleyip s21 mi

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
FerhatakcA9
Expert Level 4
Galaxy Note
bence geç derim note 20 gayet iyi olacak ben şuan A9 kullanıyorum note 20 ye geçicem

View solution in context

Solution
FerhatakcA9
Expert Level 4
Galaxy Note
Bu arada watch active 2 için tizen 4.0.0.8 güney korede yayınlandı ikimizinde beklediği güncelleme saatlerimiz sonunda üst tizen sürümüne gecio

View solution in context

6 Comments
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy Note
Note 20 çıktığında almayın, S21 de aynı şekilde almayın. elinizdekinden memnunsanız bozulana kadar kullanın. çünkü A51 ve A71 çıktığı gibi alanlar sorunlarla karşılaştı şimdi bu sorunlar çözüldü ama Note 20 ve S21 çıktığı zaman alırsanız sorun ile karşılaşabilirsiniz.
KUDRETT
Active Level 7
Galaxy Note
evet hakli
Ferhatakc2A9
Active Level 5
Galaxy Note
aslında evet memnunum note10+ gayet iyi bakıcaz artık eğer çok **bleep** varsa alırım yoksa biraz daha kullanabilirim
Solution
FerhatakcA9
Expert Level 4
Galaxy Note
bence geç derim note 20 gayet iyi olacak ben şuan A9 kullanıyorum note 20 ye geçicem
Solution
FerhatakcA9
Expert Level 4
Galaxy Note
Bu arada watch active 2 için tizen 4.0.0.8 güney korede yayınlandı ikimizinde beklediği güncelleme saatlerimiz sonunda üst tizen sürümüne gecio
Mercimeyk
Expert Level 3
Galaxy Note
S21 al çünkü Notelar çok geç çıkıyor ve hemen yazılımı ve amiral gemiliği eskiyor