cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

ahize problem

(Topic created on: 12-01-2020 09:39 PM)
269 Views
nilaydin
Active Level 1
Options
Galaxy Note

Yarım saat öncesine kadar telefonda ahize de sıkıntı yoktu düşmedi çarpmadım ne oldu da durduk yere karşı tarafın sesini duyamamaya başladım 😤

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy Note
Merhaba kardeşim

Böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm sana tavsiyem ilk öncelikle

Samsung members üzeriden intreaktiflerde hoparlör ve ahize için test var onu yapmanızı tavsiye ederim eğer ses çıkmıyorsa

Cihazı yeniden başlatın ve gene çıkmıyorsa

En yakın samsung yetkili servise vermenizi tavsiye ederim bir kontrol sağlansın cihaza uzman ekip tarafından

View solution in context

9 Comments
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy Note
Merhaba kardeşim

Böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm sana tavsiyem ilk öncelikle

Samsung members üzeriden intreaktiflerde hoparlör ve ahize için test var onu yapmanızı tavsiye ederim eğer ses çıkmıyorsa

Cihazı yeniden başlatın ve gene çıkmıyorsa

En yakın samsung yetkili servise vermenizi tavsiye ederim bir kontrol sağlansın cihaza uzman ekip tarafından
nilaydin
Active Level 1
Galaxy Note
dediginizi yaptım ahize için işlem gerekli parmak izi için işlem gerekli diyor vallahi çıldıracağım düşürmedim sasirmadim ne oldu şimdi buna biktim artık ya
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy Note
kardeşim büyük ihtimal donanımsal kaynaklı bir sorun olabilir vakit kaybetmeden cihazı samsung yetkili servise veriniz
nilaydin
Active Level 1
Galaxy Note
6500 tl verip aldığım sıfır telefonu milyon kez farklı sebepler ile servise goturdum yüzüm hiç gülmedi su samsung tan yıllardır servise götürmek yerine kredi çekip 1 iphone alacağım biktim artık
nilaydin
Active Level 1
Galaxy Note
ilginize teşekkürler 🙏
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy Note
rica ederim durumunuz için üzüldüm
Galaxy Note
Telefonuzu sıfırlayan yada Samsung members hata raporu yollayın.
Veya Samsung membres interaktif kontrol ediniz.
Mortis
Active Level 4
Galaxy Note
bluotuuth devreye girmiş olabilir ses kapanmış yada başka birşey bakiniz eğer hâlâ varsa yetkili servise gitmenizi oneririm
0 Likes
nilaydin
Active Level 1
Galaxy Note
hepsini denedim sarjdayken calan telefon sonrasında bir daha ahizeden ses gelmedi ve parmak izi çalışmıyor servise götürmek istemiyorum artık yine de hepinize teşekkür ederim yardımlarınız için 🙏
0 Likes