cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Serviste boyası atan telefonum hakkında Samsung'un cevabı

(Topic created on: 03-23-2023 10:48 PM)
93 Views
Bulpil2
Active Level 3
Options
Galaxy Note

Batarya değişimi için telefonumu verdiğim servis, telefonumun kapağına zarar vermişti burada da paylaşmıştım durumunu. Samsung arayıp size zaten demişler renk atabilir diye şeklinde bir cevap verdi. Serviste alınan sesli kayıtta benim nasıl bir boya atması olabilir diye soruşum ve bana verilen cevap zaten var. Onların bana söylediği olma ihtimali olan boya atmasıyla benim telefonuma verilen zarar kesinlikle bir değil. Bana isterseniz aynı yere götürüp parasını verip yaptırabilirsiniz diyorlar dalga geçer gibi. Ben telefonuma zarar veren yere götürüp bir de para mı vereceğim? Hakem heyetine başvurmuştum zaten onun sonucunu bekleyeceğim. Bundan sonra da şu ana kadar çok severek kullandığım Samsung'un yanından geçmem, Samsung alacaklara da Samsung servisinin müşteriyi nasıl korumadığını da detaylıca anlatacağım.

5 Comments
Galaxy Note
Tüketici hakem heyetjne basvurum kazanirsiniz
Bulpil2
Active Level 3
Galaxy Note
Başvurdum cevap bekliyorum
Galaxy Note
Senin için hayirlisi olsun ama kazanirsin emin ol onun hatalari
Bulpil2
Active Level 3
Galaxy Note
Ben de öyle düşünüyorum çok sağolun
0 Likes
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy Note

Merhaba Bulpil2,

Konunun detaylı incelenebilmesi için göndermiş oldupumuz DM'den yanıt alamadık. Yaşadğınız durumun kontrol edilebilmesi için 444 77 11 numaralı çağrı merkezimiz ya da şağıda bulunan çevrim içi kanalımızdan bize ulaşabilirsiniz.

http://livechat.support.samsung.com/Customer_C/Notice.aspx?Code=-200&TR

Teşekkürler.

MOD

0 Likes