cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Note 20 ULTRA güncelleme sonrasi parmak izi

(Topic created on: 04-15-2023 10:13 AM)
149 Views
Ömertk
Active Level 2
Options
Galaxy Note

5.1 güncellemesini yaptığından beri parmak izini 3-4 kerede görüyor eslesmedi diyor bazen defalarca kere görmüyor  sebebi nedir

5 Comments
Yusufffpolat
Active Level 3
Galaxy Note
Guncelleme sonrası dokunmatik sorunları yaşıyorum senin ki yine iyi olmuş
Ömertk
Active Level 2
Galaxy Note
Members a yazdım güncelleme yapmalı mıyım diye bi sıkıntı yaşamadık diye yorumlar gelince yaptım bende keske yapmasaydım
0 Likes
Yusufffpolat
Active Level 3
Galaxy Note
Bende ayniyim keskee yapmasaydim ara guncelleme istedim 2 ay olucak nerdeyse hala cozume saglayamadilar
0 Likes
Solution
Galaxy Note
5.1 sonrası cihazı sıfırlamanız önerilir çünkü büyük bir güncelldme sonrası cihazdaki ön belleklerin silinmesi gerekiyor.parmak izlerini sıfırlayın ve yeniden temiz bir şekilde okutun.Okutmayı dairesel şekilde ve hafif baskı ile yapın.Eğer düzelmezse cihazı sıfırlayın eger düzelmezse ,Detaylı bilgi almak için Samsung Müşteri hizmetlerini arayıp destek alın veya uzaktan erişim talebi oluşturun. 4447711
0 Likes
aryildiz
Active Level 3
Galaxy Note
Ben de yeni aldım cihazı, ikinci el. Güncellenmişti geldiğinde. Bazen beklerken bildirim üst barında ve navigasyon çubuklarında yanıp sönme oluyor. Ekran kilitliyken saate dokununca saniye değişiminde çok belli oluyor. Ekran komple yanıp sönüyor. Ekran kaydı aldım ama ekran kaydında çıkmıyor o durum. Başkasında da var mı?
0 Likes