cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Neden iphone'dan gerideyiz

(Topic created on: 05-16-2022 09:35 AM)
54 Views
Galaxynote20ultrakul
Active Level 3
Options
Galaxy Note

Merhaba arkadaşlar yazılım olarak neden  hep gerideyiz merak ediyorum yeni birsey olunca direk iphonelara geliyor bize gelmiyor mesela yeni bir emoji gelmiş ellerle kalp yapıyor bu wpta var benim kendi klavyemde yok instagram a avatar özelliği gelmiş kullanmak için oraya bir tuş eklemişler tıpkı müzik ekleme veya birinden bahsetme gibi iPhone'u olan arkadaşım kullanıyor bende yok neden böyle anlamadım üstelik bende iPhone kadar para ödedim yani iPhone pahalı Samsung ucuz ve ezik algısı var ve cidden sebebini artık anlıyorum 

5 Comments
faneditionn
Active Level 8
Galaxy Note
İphone a herşeyi entegre etmek kolay. Çünkü her sene 3 4 cihaz çıkarıyor. Cihaz sayısı az. Samsungda sayamayacağın kadar model var. Ama samsung amiral gemisi telefonlara orta-üst segment telefonlara birşeyler yapsa güzel olur.
Galaxy Note
Telefonum note20ultra baya özellikli seviyorum ama dediğim gibi yazılım olarak gerideyiz iphonu olan arkadaşımda herşey var üstelik onunki eski iPhone bide iPhone 7 uzun zaman önce aldı ben alalı 2 ay oldu onun bile yazılımı benimkinden hızlı güncelleniyor
Berserkir
Active Level 3
Galaxy Note
Samsung 100lerce model çıkarmak yerine az ve öz model çıkarsa tüm cihazlara yetişebilecek fakat a serisinden tut z serind kadar türlu türlü model var iphone ordan kazanıyor az ve öz telefon eskise bile illa ki yazılım güncellemesi alıyor Samsung kullanıyorum ama iphone geçersem sırf şu samsung ilgisizliğinden geçicem
hakanS20FE
Active Level 7
Galaxy Note
Çok haklısın kral
hakanS20FE
Active Level 7
Galaxy Note
Ama şu da var her bütçeye hitap ediyo tabi böyle oluyo diye güncelleme konusunda geri kalmamalı.