cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

NOTE 10 LITE EKRAN KORUYUCU

(Topic created on: 06-28-2022 01:11 AM)
274 Views
oblomovm
Active Level 2
Options
Galaxy Note

Telefonun kendisi ile uygulanmış gelen ekran koruyucu en iyisiydi. Şimdi asla aynı ekran koruyucudan bulamıyorum. Uzun geliyor,  kamera kısmı kapalı oluyor, yanlar boş kalıyor vs . Galaxy note 10 lite telefonuma tam olacak bir ekran koruyucu bulamadım.  Samsung kendi uyguladığı ve telefon sıfırken gönderdiği koruyucuyu satmıyor mu? Ya da sizler ne kullanıyorsunuz? Teşekkürler. 

6 Comments
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy Note
samsung un fabrika çıkışlı üstünde gelen cam değil jelatin pek koruması yoktur o yüzden koruyucu camların çoğu ekran eğimli olduğu için hava alır kaliteli camlar hemen yapışır toz almaz ama bazıları maalesef öyle değil kendim spigen kullanıyorum s21fe cihazımda bir sıkıntısı yok ama mediamarktın da ömür boyu camı kamera kısmı açık ve hava almıyor bilginize iyi akşamlar dilerim
SerhatErgün
Expert Level 2
Galaxy Note
Telefonu aldığım günün ertesi günü 15 TL ye ekran koruyucu taktırdım 7,8 aydır üstünde iyi durumda kullanımda bir engeli yok
oblomovm
Active Level 2
Galaxy Note
Teşekkür ederim
Jelatinle gelmiş demek ki ama çok rahat kullanımı vardı . Spigene de Mediamarkt a da bakıcam👍
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy Note
Merhaba kardeşim,

Maalesef orjinal jelatini bulamazsınız, fabrika ciksli olduğu için

Sana tavsiyem özel kesim yapılıyor makineler üzerinde onlardan yaptırabilirsin istediğin gibi 45 TL ye S10 plus a yaptırdım çok memnunum hatta geçende @topraks9plus ta yaptırdı oda çok memnun kaldı S20 cihazına

Ekran çok iyi kayıyor orjinal jelatin gibi
Besiktask
Active Level 7
Galaxy Note
Orjinal hep iyidir sonradan yapılan dikiş tutmuyor kesin toz vs kalıyor yada parmak izi çalışmıyor
Besiktask
Active Level 7
Galaxy Note
Adam gibi ekran filmi çeken yok