cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy Note 10 Lite Batarya

(Topic created on: 10-31-2020 11:09 PM)
157 Views
SDY_05
Active Level 7
Options
Galaxy Note

Bu ne yaaa

Telefonum tamamen şarj oldu ve çektikten 6 dakika sonra şarjı 98 e düştü 
Telefonu kullanmadım bile kapattım ve yanıma koydum.
Samsung members ta batarya sağlığı iyi görünüyor 
Geri bildirim atıyorum hep aynı cevap sıfırlayın 
Ya moderatörler niye bir sorun olunca hemen sıfırlayın diyorsunuz 
Sıfırlıyoruz düzelmiyor boşu boşuna (yedeklesek bile) uygulamalarımız falan gidiyor 
Telefonu sıfırlayıp yeniden kurmak zaten en az 3 saatimizi alıyor 
Bir tehlike anında birisini arayacaksak şarjımız olmuyor 
Birdaha asla samsung almayacağım 
Dedim ki A51 sorunluydu samsung a ikinci bir şans vereyim dedim ama yanlış yapmışım.

6 Comments
Mercimeyk
Expert Level 3
Galaxy Note
burası "Android" kardeşim merhabalar
XxDarkninjaxX
Expert Level 2
Galaxy Note
Merhaba Arkadaşım👋

Siz "sıfırlamak işlemini yanlış yapmışsınız... Yaani bu Samsumg ile alakalı bir sorun değildir. Batarya konusunda olabilir. Servise götürmeniz tavsiye ederim...
SDY_05
Active Level 7
Galaxy Note
Bana ne diyorlarsa aynısını yapıyorum sıfırlama konusunda ama pek bir işe yaramıyor
Evet servise vermek isterim ama derslerim var ve bu telefonuma sürekli ders notları geliyor ne yapacağımı bilmiyorum
önerin için teşekkür ederim 😁
ben006
Expert Level 5
Galaxy Note
wifi konum yada mobil veri arka pilan da acik kalan uygulama varsa ondan gider saj kulanmasanda
0 Likes
merkez41
Active Level 2
Galaxy Note
özelliklerin hepsini açma telefondan arka planda kalmış olan uygulamalar şarjını yer aynı modeli kullanıyoruz fakat benim telefonum jet hızı maşallah olası durumda telefonum herşeyi kapatıyor şarjdayken hiç oynama telefona yüklenmiş gibi oluyorsun telefon şarjdayken çok rahatlıyor 6 dakika sonra şarjın 98 ze düşmesi normal
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy Note

Merhaba JustDance2020Fans,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen, cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;

1. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Bu Telefonu Yedekle bölümüne bastığınızda, Samsung bulut hesabınıza verileriniz yedeklenmiş olacaktır.
2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

Not: Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes