cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Facebook ile çanak okey plus'a giriş yapamıyorum

(Topic created on: 01-11-2023 11:19 AM)
626 Views
Neslimce-
Active Level 1
Options
Galaxy Note

Arkadaşlar merhabalar. Facebook ile çanak okey plus'a giriş yapamıyorum herşeyi denedim adim profilim resmim facebook hesabim çıkmıyor. Yardımcı olan olur mu? 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
İnfoDijital
Active Level 8
Galaxy Note

Facebook hesabınıza normal uygulama üzerinden giriş yapabiliyor musunuz kontrol edin. Eğer giriş yapabiliyor ve sorun yok ise, oyunun güncel olup olmadığını kontrol edin. Ayriyetten giriş ekranında misafir girişi yapın ve kapatıp açarak tekrar facebook bağlantısıyla deneyebilirsiniz. Bu adımlara rağmen durum devam ederse oyun yöneticilerine geri bildirim gönderin. 

View solution in context

7 Comments
Neslimce-
Active Level 1
Galaxy Note
Bilgisi olan varsa dönüş yaparsa çok mutlu olurum...Screenshot_20230111-101939_CanakOkeyPlus.jpgScreenshot_20230111-101949_CanakOkeyPlus.jpgScreenshot_20230111-102010_CanakOkeyPlus.jpg
ben006
Expert Level 5
Galaxy Note
Onu oyun yonetisine yazin burda kimse yardim etmez
Neslimce-
Active Level 1
Galaxy Note
Inanın denedim... yine de teşekkürker
Galaxy Note
Google play gamesi yükle
Neslimce-
Active Level 1
Galaxy Note
Denedim... sagolun...🙏
Solution
İnfoDijital
Active Level 8
Galaxy Note

Facebook hesabınıza normal uygulama üzerinden giriş yapabiliyor musunuz kontrol edin. Eğer giriş yapabiliyor ve sorun yok ise, oyunun güncel olup olmadığını kontrol edin. Ayriyetten giriş ekranında misafir girişi yapın ve kapatıp açarak tekrar facebook bağlantısıyla deneyebilirsiniz. Bu adımlara rağmen durum devam ederse oyun yöneticilerine geri bildirim gönderin. 

Neslimce-
Active Level 1
Galaxy Note
Evet evet hesap geçişinde sorun yok sadece f.book hesabını kabul etmiyor. Misafir girişi de çözüm olmadı maalesef 😶😶 10 gündür yöneticiler ve destek ekipleri ile sorunu çözme aşamasındayım ne yazık ki en küçük bir ilerleme dahi yok. Dönüşünüz için teşekkür ediyorum sağolasın...🙏👑🤗