cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

[Aciliyet sahibi konu] Sürekli yeniden başlıyor ve ekran yok

(Topic created on: 01-27-2024 01:51 PM)
171 Views
Peryet
Active Level 1
Options
Galaxy Note
Note10 Lite
Daha az önce telefonda hiçbir şey yoktu herhangi bir gariplik herhangi bir sıra dışı bir şey yoktu telefonu bırakıp birkaç dakikalığına bir yere gidip geldim geri geldim bir telefonun ekranı açılmıyordu kapkaranlıktı telefonun çalıştığı anlaşılıyordu ama görüntü yoktu yeniden başlatmayı denedim bir şey değişmedi görmeden Telefonu kullanmayı denedim ekran paylaşımı yapıp ne olduğuna bakmayı deneyecektim ama telefon kendi kendine yeniden başlatmaya başladı Telefon açıldığında başka bir telefondan telefonu aradığımda Telefon tekrar kendi kendini yeniden başlatıyor telefonun yakın zamanda olağan dışı hiçbir şey olmadı Ne fiziksel ve de yazılımsal durup dururken böyle bir şey olması aşırı saçma Ne yapmam gerekiyor acil yardım edin. Telefonu herhangi bir servise götürme gibi bir imkanım yok

7 Comments
Tolgaa94
Active Level 6
Galaxy Note
Cihazı formatla mümkünse mümkün değilse biraz bekle bakalım soğusun cihaz
0 Likes
Peryet
Active Level 1
Galaxy Note
Soğuması için dışarı bıraktım umarım dùzelir yoksa kafayı yiyeceğim
0 Likes
Peryet
Active Level 1
Galaxy Note
Yok olmadı
Tolgaa94
Active Level 6
Galaxy Note
Hicmi görün tu yok
0 Likes
Peryet
Active Level 1
Galaxy Note
Ekranda ışık bile yok amoled olduğundan solayı parmak izi sensörünün yerine parmağımı yitirdiğimde kilit ekranında Normalde o yeşil ışık çıkardı ama o bile çıkmıyor durup dururken böyle bir şey olması aşırı saçma
Tolgaa94
Active Level 6
Galaxy Note
Ekranda problem var görüntü almıyor
0 Likes
Galaxy Note
Yedek alıp sıfırla,düzelmezse teknik servise götür.
0 Likes