cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Şarjın aniden düşüşü

(Topic created on: 07-29-2023 12:39 PM)
166 Views
Karakaiser
Active Level 1
Options
Galaxy Note

Herkese merhaba cihaz Note 8, %30'u gördükten sonra ani bir şekilde %27-25'lere kadar iniyor, indikten sonra da kendiliğinden kapanıyor. Bu olayın sebebi nedir? Teşekkürler.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
ÖmerA72
Expert Level 3
Galaxy Note
Samsung Members > Destek > Telefon Tanılaması > Pil Durumu bölümünden pilinizin durumunu kontrol edin. İşlem gerekli yazabilir

Batarya'da sorun varsa yetkili serviste batarya değişimi yaptırabilirsiniz. Ya da cihazınızına kontrol bakım yaptırabilirsiniz.
https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

View solution in context

10 Comments
Galaxy Note
Hocam batarya ölmüş maalesef.
Anonymous
Not applicable
Galaxy Note
Ya ölmemişse
Karakaiser
Active Level 1
Galaxy Note
7-8 ay önce yetkili serviste değişim yapıldı, bu kadar kısa sürede yeni değişen bataryanın ölmesi?
Anonymous
Not applicable
Galaxy Note
Batarya kalibrasyonu lazım YouTube den bak
Karakaiser
Active Level 1
Galaxy Note
Neden batarya değişimi yapılırken kalibrasyonu yapılmadı?
Anonymous
Not applicable
Galaxy Note
Batarya değiştirmek yeni bir Batarya kalibrasyon ise eski Bataryayi ilestirmek
Solution
ÖmerA72
Expert Level 3
Galaxy Note
Samsung Members > Destek > Telefon Tanılaması > Pil Durumu bölümünden pilinizin durumunu kontrol edin. İşlem gerekli yazabilir

Batarya'da sorun varsa yetkili serviste batarya değişimi yaptırabilirsiniz. Ya da cihazınızına kontrol bakım yaptırabilirsiniz.
https://www.samsung.com/tr/support/service-center/
Karakaiser
Active Level 1
Galaxy Note
Batarya 7-8 ay önce yetkili serviste değişti, servise vermeden önce işlem gerekli uyarısı alıyordum şu an öyle bir uyarıyla karşılaşmadım.
Anonymous
Not applicable
Galaxy Note
Selamünaleyküm. Ayarlar genelyönetim sıfırla fabrika ayarlarına sıfırla. Bölümünden sıfırla cihazı. Videoğ fotoğraf gibi veri varsa yedekle sıfırlamadan önce. Sorununuzun çözülmediği durumunda yetkili servis merkezinde cihazı kontrol ettir. Servis için bilgi almak isterseniz samsung destek hattı müşteri hizmetlerini arayabilirsin. 4447711