cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

uygulama içi satın alma

(Topic created on: 10-03-2020 10:13 AM)
540 Views
SmaiLC
Active Level 1
Options
Galaxy M

M20 model telefonumda rahatlıkla fortnite oynayabiliyorum ama satın alım yapamıyorum oyun orjinal ve epic launcherdan yükledim satın alım yapmaya çalıştığımda ürün bu mağazada yok hatası alıyorum

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Béşiktaş
Expert Level 2
Galaxy M
Daha önce Bolt ve Alfatürk isimli arkadasimiz konu hakkinda bilgilendirme yapmış aşagidaki link uzerinden bilgilendirmelerini inceleyebilirsin.
https://r2.community.samsung.com/t5/Galaxy-A/FORTNITE/td-p/5381507

View solution in context

0 Likes
8 Comments
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy M
Bende fortnite oynuyorum ama herhangi bir sıkıntı yasamıyorum alım yapabiliyorum.
Fortniteyi silip yeniden yuklemeyi deneyin.
biliyorum 7.5gb yuklemeniz gerekecek çok can sıkıcı ama yapacak baska bir sey yok malesef
0 Likes
SmaiLC
Active Level 1
Galaxy M
m20 de mi
0 Likes
Solution
Béşiktaş
Expert Level 2
Galaxy M
Daha önce Bolt ve Alfatürk isimli arkadasimiz konu hakkinda bilgilendirme yapmış aşagidaki link uzerinden bilgilendirmelerini inceleyebilirsin.
https://r2.community.samsung.com/t5/Galaxy-A/FORTNITE/td-p/5381507
0 Likes
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy M
kardeşim,arkadas nerden yukleniyor dememis,oyun içi satın alım olmuyor demiş.
0 Likes
Béşiktaş
Expert Level 2
Galaxy M
Evet, ama ikisinin de ortak cevabı oyunun Galaxy Store üzerinden yüklenmesi gerekiyor. Bunu anlatmak istemistim.
SmaiLC
Active Level 1
Galaxy M
ben samsung pay ile ödemek istemiyorum ama samsung beni buna zorluyo eskiden direk epicle ödeyebiliyodum telefonuma galaxy storedan laucherı yükleyemiyorum ama epic in kendi sitesinden yükleyebiliyorum
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy M
samsung check ile ödemen gerekiyor zaten normalde odeme yapacagin zaman bu uygulamanin cikmasi gerekiyor
0 Likes
SmaiLC
Active Level 1
Galaxy M
ürün bu mağazada yok hatası alıyorum
0 Likes