cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

samsung m31

(Topic created on: 01-20-2021 10:53 AM)
140 Views
muradovoski
Active Level 5
Options
Galaxy M

Arkadaslar yaklaşık 1 aydır kullanıyorum telefonu.  Genel olarak memnunum fakat şikayetlerim gittikçe artmaya başlıyor hafif isinmalar hissediyorum. İnstagram acayip kasıyor instagram kamerayı hic söylemiyorum bile. Instagramsa resmen uygulamadan çıkarken bile kasıyor. Bu seriden kullanan ve şikayetçi olan var mi ? Bu nedir böyle? 

5 Comments
delii55
Active Level 1
Galaxy M
ben a21s kullanıyorum bendede kasılıp kendini kapatıp açıyor ve serviste çözüm bulamadı ve samsung ilgikenmiyo.
delii55
Active Level 1
Galaxy M
sıfır aldığım cihaz artık gerekli mercikere basvuru yapacağım
A21sss
Active Level 10
Galaxy M
hafif pubg de var çok az takılmıyor denecek kadar ama insgram da kasmalar felan yok genelde bu sorunlar asiri GB alan kullanmak ile asiri mesaj biriktirmek yada güncelleme yapmamak ile olabilir yazılımsal sorun olabilir aşırı sosyal alanda bildirim asiri veri birikimi asiri mesaj çöp kutusuna taşımayı deneyin çekilen resimler 30 gun çöp kutusu iptal ve sd karta taşımayı açın yada taşıyın umarım faydalı olur
MRkerem
Active Level 1
Galaxy M
ben m21 kullanıyorum hiç bi sıkıntı yok
Solution
User0000006
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba muradovoski,

Ben Turuncu, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Cihazın ısınma durumunun kontrol edilebilmesi için Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra Yardım alın > Hata raporları > Aşırı Isınma bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak Gönder butonuna basınız.

Gerekli kontroller sağlanılarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Cihaz kullanılamayacak derecede aşırı ısınıyorsa, kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes