cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

pano yok

(Topic created on: 12-27-2020 11:01 AM)
2836 Views
bydd
Active Level 6
Options
Galaxy M

Merhaba eski a8 telefonumda bir linki vs kopyala diyince ve hatta ekran görüntüsü bile aldıktan sonra panoda görünüyordu. Yeni aldığım m51 telefonda bir şeyi kopyaladıktan sonra sadece yapıştır diyor ve en son panoya kopyalanan şeyi yapıştırıyor. Kısacası telefonda pano diye bir şey yok. Ya da varsa ben göremedim yardımcı olacak var mı? Çok işlevsel oluyordu.

3 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba, Malesef Galaxy M51 cihazı Yazilimsal olarak pano seçeneğini desteklememektedir.
İlerleyen güncellemelerle gelebilir.

View solution in context

Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba kardeşim

Cihazlar arasında yazılımsal ve donanımsal farklılıklar olduğu için cihazda pano özelliği yazılımsal olarak yoktur

View solution in context

Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy M
Maalesef cihazda one uı core olduğu için desteklemiyor ama yazılımsal olarak güncelleme ile bazı ülkelerde güncelleme aldı belki ilerleyen yazılım güncellemsi ile gelebilir güvenli klasör

View solution in context

7 Comments
Solution
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba, Malesef Galaxy M51 cihazı Yazilimsal olarak pano seçeneğini desteklememektedir.
İlerleyen güncellemelerle gelebilir.
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba kardeşim

Cihazlar arasında yazılımsal ve donanımsal farklılıklar olduğu için cihazda pano özelliği yazılımsal olarak yoktur
bydd
Active Level 6
Galaxy M
anladım teşekkürler eski cihazda olupta 2020 de çıkmış bir cihazda olmaması can sıkıcı biraz. Ayrıca samsung pass ve güvenli klasörü de desteklemiyor :(
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy M
Maalesef cihazda one uı core olduğu için desteklemiyor ama yazılımsal olarak güncelleme ile bazı ülkelerde güncelleme aldı belki ilerleyen yazılım güncellemsi ile gelebilir güvenli klasör
bydd
Active Level 6
Galaxy M
Bekliyoruz bakalım gelecek mi
GRKN17
Expert Level 2
Galaxy M
Klavye olarak Samsung klavye cihaz arası frklılık gösteriyor size önerim Microsoft un yapmış olduğu SwiftKey klavye deneyin pano özelliği çeviri özelliği ve buna benzer çok özelliği var ben Samsung klavye kullanmadım ve hep bu klavyeyi kullanıyorum iyi olmasa önermem
bydd
Active Level 6
Galaxy M
öneri için sağ ol🐱