cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

mobil veri kendi kendine kapanıp açılma sorunu

(Topic created on: 09-21-2020 04:11 PM)
7602 Views
ilhan5151
Active Level 1
Options
Galaxy M

ben m30s kullanıyorum android 10 güncelledikten sonra bu sorunu yaşamaya başladım ne yaptıysam olmadı telefona sıfırladım mobil veri sıfırladım hiç işe yaramadı yardımcı olursanız sevinirim.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Princee90
Active Level 8
Galaxy M

Gerekli bütün aksiyonları almışsınız zaten. Bunun için tek çare servise göstermeniz telefonu. En kısa zamanda en yakın samsung servisine giderek sorununuzu çözebilirsiniz.

UçanTosbağa arkadaşımızın yaşadığı sorunları yaşamamak için ürünü servisten teslim almadan önce kontrol edip teslim alın lütfen.

View solution in context

13 Comments
MahmutOsman
Active Level 8
Galaxy M
bende m30s kullaniyorum bende boyle bir sorun yok
ilhan5151
Active Level 1
Galaxy M

diğer m30s kullanıcıların yorumlarına  baktım android 10 da farklı sorunları var

0 Likes
inf4ndroid
Expert Level 5
Galaxy M
Bu konu hakkında canlı destekten veya müşteri hizmetlerinden yardım alın. Sorununuz yazılımsal ise, bu problemi uzaktan erişim ile çözecek ya da donanımsal ise sizi yetkili servis noktalarına yönlendirecektir.
ilhan5151
Active Level 1
Galaxy M

müşteri hizmetlerini aradım hiç yardımcı olmadılar ben yazılımsal olduğunü düşünüyorum android 9 da hiç sıkıntı yoktu.

0 Likes
inf4ndroid
Expert Level 5
Galaxy M
Samsung canlı destekten de yardım almayı deneyebilirsiniz.
MahmutOsman
Active Level 8
Galaxy M
hayir ben kullaniyorum benimkinde neden sorun yok :))
0 Likes
TaYLaN06
Expert Level 1
Galaxy M
Bu Android 10 güncellemesi m30s e hiç yaramadı çok sıkıntılar var güncelleme de gelmiyor samsung anca yeni çıkan modellere önm veriyorsun yakışmıyor size bu😡
UçanTosbağa
Active Level 6
Galaxy M
aynen mobil veri m30s te çok kötü. j7 prime 2 olan telefonda aynı hat mükemmel işler çıkarırken bu telefonda açıyosun açıldı gibi gözüküyor ama bağlantı yok. kapalıyken mobil veri kullanımı geliyor turkcell den. çıldırmak üzereyim. Güncelleme gelecek mi diye sorduğumda 3 ayda bir gelir dedi buradan para alan biri. bana düzeltme güncellemesi lazım canım çıktı ama ipleyen yok.
UçanTosbağa
Active Level 6
Galaxy M
ayrıca hemen aklıma gelmeyen ve can sıkmaya başlayan bir sürü problem var. Örneğin ekran parlaklığı ayarlarını bozdular. bazı yerlerde saçma kasmalar yapıyor. sıfırladım düzelmedi. servise de yollayamam uzaktan eğitim alıyorum