cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

m30s mesaj gönderilmiyor

(Topic created on: 06-15-2020 03:50 PM)
189 Views
ElifMaya
Active Level 7
Options
Galaxy M

Önceki konu neden çözümlendi olarak işaretlendi bilmiyorum ama sayın adminler, mesaj verilerini silmek çözüm olmuyor. Bildiğiniz tuşlu telefon görevi bile görmüyor şuan bu telefon... lütfen bir çözüm önerisinde bulunur musuz?

10 Comments
Ankax
Expert Level 1
Galaxy M
operatörünüz ne
Mesaj merkezi ayarları doğru mu kontrol edin
0 Likes
Ankax
Expert Level 1
Galaxy M
1 Ayarlar Uygulamalar Mesajlar depolama verileri sil
2 Güvenli modda deneyin
3 telefonu sıfırlayın güncellemeden sonra bazı uygulamalar sıfırlamadan düzgün çalışmıyor
4 teknik destek alın
0 Likes
ElifMaya
Active Level 7
Galaxy M
turkcell. android 10 güncellemesini yapmadan önce sıkıntı yoktu. mesajlar gitmiyor değil çok çok geç gidiyor 10 dk, yarım saat veya telefonu kapatıp açtıktan 5 dk sonra artık kafasına göre. canı ne zaman isterse..
0 Likes
ElifMaya
Active Level 7
Galaxy M
1 denedim işe yaramıyor
3 sıfırladım
4 hata raporu gönderdim
0 Likes
necatii
Active Level 3
Galaxy M
bende m30s kullanıyorum böyle bir sorunla karşılaşmadım telefonu fabrika verilerine sıfırlaman gerekiyor
0 Likes
necatii
Active Level 3
Galaxy M
eğer telefonu fabrika verilerine sıfirladiginda da düzelmiyorsa müşteri hizmetlerini ara sana yol göstereceklerdir olmassa uzaktan erişim ile telefonuna bağlanacaklar yine düzelmezse de servise gönderirsin
0 Likes
ElifMaya
Active Level 7
Galaxy M
telefonu sıfırladım. @geceolunca nın söylediğini yaptım şuan düzeldi. devam ederse hata bildirimi kısmından atmışlardı müşteri numarası bir de onu denerim. yanıt için teşekkürler.
Solution
fatihckr
Active Level 7
Galaxy M

arkadaşlar benim başımdan geçeni anlatayım...türkcell tl metre diye servis var kullanım dakika sms kalan dakikaları gösteren bildirim geliyor eğer o açıksa sms göndermeyebilir yada geç gönderir o servisi kapatın 2142 IPTAL deyip gönderin saygılar...

ElifMaya
Active Level 7
Galaxy M
evet bildirim geliyor. daha önce sorun yoktu ama deneyeceğim. teşekkürler.