cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Yeni giriş seviyesi Galaxy M13 5G tasarım ve ayrıntılar

(Topic created on: 04-05-2022 03:28 PM)
207 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Galaxy M

Samsung'un Galaxy A, Galaxy M ve Galaxy F serisi akıllı telefonları, çeşitli sürüm döngülerinin gösterdiği gibi , genellikle birbirinin yerine kullanılabilir. 9mobiles tarafından elde edilen bazı gerçek dünya görüntülerine göre Galaxy M13 5G ise Samsung'un giriş seviyesi tekliflerine yeni bir soluk getirecek . 

 
image
 
Samsung'un (ve diğer birçok OEM'in) bütçe odaklı tekliflerinin aksine, Galaxy M13 5G gereksiz kamera sensörlerini azaltıyor. Kamera deliği, lensler için yalnızca iki büyük açıklığa ve LED flaş için küçük bir açıklığa sahip.
 
Kesin kamera konfigürasyonu herkesin tahminidir, ancak bunlardan birinin 50 MP sensör olacağı makul bir şekilde varsayılabilir. Bir makro/derinlik sensörü muhtemelen maliyet tasarrufu sağlayan bir önlem olarak ona eşlik edecektir.
 
Sızdırılan Galaxy M13 5G görselleri aynı zamanda ses seviyesi düğmesinin altında bulunan yana monte edilmiş bir parmak izi sensörü/güç düğmesi, bir USB Type-C bağlantı noktası ve bariz bir şekilde eksik olan 3,5 mm ses jakı ile tamamlanan oldukça milquetoast bir tasarım sergiliyor.
 
İç yapıları söz konusu olduğunda, Galaxy M13 5G büyük olasılıkla giriş seviyesi bir MediaTek Dimensity SoC, muhtemelen Galaxy A13 5G'nin Dimensity 700'ünü kullanacak. Diğer özellikler arasında 5.000 mAh pil ve 90 Hz LCD ekran yer alabilir.
 
 
 
 
 
Kaynak:Sammobile Türkçe çeviri
1 Comment
Galaxy M
Yavaş yavaş elma tasarımlarına geçiyor Samsung. Ezelî rakibinin tasarımı yani yakında iOS arayüzüne çevirmezse arayüzü iyidir😂