cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

WiFi hatası M52

(Topic created on: 11-15-2022 09:31 PM)
125 Views
petromarkovic
Active Level 2
Options
Galaxy M

Arkaslar wifideyken bazı uygulamalar açılmıyor **bleep** bu durumu yaşıyorum durduk yere gitti mobil veride sorun yok WiFi deyken bazı oyunlar instagram vb uygulamalar açılmıyor 

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Galaxy M
aynı sorun bende de vardı modemini sıfırla dsl kablonu çek tekrar tak internet gelince tekrar test et eğer halen çözülmezse modemi sıfırla dsl ve adsl kabloları çıkar güç kablosunu da sök prizden yarım saat ama en iyisi 1 saat bekle ardından halen çözülmezse ise telefon ayarlarına gir sonra arama kısmına ağ sıfırla veya ağ ayarları sıfırlama ikisinden biri çıkar mutlaka sıfırla sonra telefonu kapa aç düzelir şayet düzelmezse telefonunun wifi modemi veya anten aparatı yani donanımı arızalıdır servis yolu gözükür

View solution in context

0 Likes
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba petromarkovic,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
5 Comments
Solution
Galaxy M
aynı sorun bende de vardı modemini sıfırla dsl kablonu çek tekrar tak internet gelince tekrar test et eğer halen çözülmezse modemi sıfırla dsl ve adsl kabloları çıkar güç kablosunu da sök prizden yarım saat ama en iyisi 1 saat bekle ardından halen çözülmezse ise telefon ayarlarına gir sonra arama kısmına ağ sıfırla veya ağ ayarları sıfırlama ikisinden biri çıkar mutlaka sıfırla sonra telefonu kapa aç düzelir şayet düzelmezse telefonunun wifi modemi veya anten aparatı yani donanımı arızalıdır servis yolu gözükür
0 Likes
petromarkovic
Active Level 2
Galaxy M
Dostum evdeki modemle alakalı Bi sorun degil YouTube açılıyor insta acilmiyor telefonda diyorum membersa bile ortak erişimde girdim yazdım anladın mı bazı uygulamalar açılıyor bazıları yok daha taksit ediyoruz olana bak durduk yere
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Bizde de oluyor wifi bir gidiyor bir geliyor
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Merhaba. Ağ ayarlarını sıfırla.
0 Likes
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba petromarkovic,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes