cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung M31 Wifi ağları arası geçiş problemi

(Topic created on: 05-06-2021 09:21 AM)
307 Views
webesen
Beginner Level 2
Options
Galaxy M

Arkadaşlar M31 Kullanıcısıyım, aldığım günden beridir wifi geçişi ile ilgili problem yaşıyorum. iş yerimiz 2 katlı her katta ayrı wifi war. örneğin üst kata bağlandım, aşağı kata iniyorum modemin yanına gidiyorum ama otomatik  geçiş yapması gerekirken yapmıyor. halen üst kata bağlı tek tık çekiyor. ayarlardan otomatik bağlan seçili.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Böyle bir seçenek iyi olurdu ancak başka Wi-Fi ağına bağlı iken diğer ağa otomatik geçiş yapmıyor manuel olarak geçmek gerekiyor maalesef

View solution in context

5 Comments
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Böyle bir seçenek iyi olurdu ancak başka Wi-Fi ağına bağlı iken diğer ağa otomatik geçiş yapmıyor manuel olarak geçmek gerekiyor maalesef
webesen
Beginner Level 2
Galaxy M

daha önce kullandığım diğer marka android telefonlarda gayet güzel oluyor efendim. Sinyali güçlü olana otomatik olarak geçiş yapması gerek manuel olarak yapılması çok mantıksız.

0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Gerçekten çekim gücü daha iyi olan Wi-Fi ağı mevcut ise diğer ağa bağlı kalması mantıklı değil

Samsung Members ekibi önerileri sunuyor umarım güncellemeler ile bu sorun biter
webesen
Beginner Level 2
Galaxy M

ya sorumu anlamadınız yada ben anlatamadim. bağlı olduğu wifiden tek diş çekiyor, ama yanına gittiğim modem full çekmesine rağmen tek diş çeken wifide bağlı kalıyor. Normal olan sinyalden uzaklaşınca zayıflayan wifi den  sinyali güçlü olana geçmek değil midir? 

Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Ama otomatik geçmiyor işte gelecek güncellemeler ile giderilebilir bu sorun ancak