cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung M31 Ahize

(Topic created on: 06-17-2022 11:40 AM)
270 Views
Batuhan3822
Active Level 1
Options
Galaxy M

telefonla konuşurken karşı tarafın sesi bana az geliyor bunu nasıl düzeltebilirim ses ayarlarını fullememe rağmen bu arada

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba Batuhan3822,

Konu ile ilgili olarak, Samsung Members uygulaması içerisinden "Destek > Tanılama > Hoparlör bölümünden kontrol ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı durum devam ediyorsa, cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;
1. Verilerinizi Microsoft OneDrive'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta > OneDrive ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri ögesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.
2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

h target=_blankttps://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
9 Comments
narcosis
Expert Level 5
Galaxy M
Toz filan kaçmış olabilir mi ?
Batuhan3822
Active Level 1
Galaxy M
Yok toz yok temiz gayet
0 Likes
narcosis
Expert Level 5
Galaxy M
Servise bir kontrol ettirin o zaman
Batuhan3822
Active Level 1
Galaxy M
Tamamdır teşekkür ettim
xxtentacion
Active Level 7
Galaxy M
Toz falan kaçmış olabilir yazılımsal veye donanımsal sıkıntı olmuş Tur bence yetkili serviste nolur nolmaz kontrol ettir
Batuhan3822
Active Level 1
Galaxy M
Aynen bende öyle yaptiricam
0 Likes
Galaxy M
Aynı sorun bende de var toz var ama toz olsa bile ses gelmesi gerek zaten toz olmadan önce oldu bi güvenlik güncellemesi geldi ses kısıldı o sıralar toz falan yoktu epey tozu zaten kendim temizledim ama düzelmedi
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Selamünaleyküm.
Cihazınızda yüklü olan Bütün uygulamaların güncellemelerini Google Play Store ya da Galaxy Store uygulamaları üzerinden son sürüme kadar güncelleyin uygulamalar güncel olmaz ise hatalı çalışabilirler mesela telefon uygulaması güncel değilse hatalı çalışmasına bu durum sebep oluşturabilir Ayrıca cihazınızdan tam performans almak için ayarlar kısmından yazılım güncellemesi kısmından cihaz yazılımını en son sürüme kadar güncelleyin gereken her şeyi güncel olduğu halinde bu sorunu yaşıyorsanız telefon uygulamasının verilerini silin Sorun devam ederse cihazınızın hoparlör kısmını temiz bir tane diş fırçası ile temizlemeye çalışın belki kirlenmiş olabilir kir yüzünden ses az çıkıyor olabilir bütün bu yaptığınız işlemlere rağmen Sorun devam ederse verileri yedekleyip cihazı fabrika ayarlarına sıfırlamanızı öneriyorum.
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba Batuhan3822,

Konu ile ilgili olarak, Samsung Members uygulaması içerisinden "Destek > Tanılama > Hoparlör bölümünden kontrol ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı durum devam ediyorsa, cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;
1. Verilerinizi Microsoft OneDrive'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta > OneDrive ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri ögesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.
2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

h target=_blankttps://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes