cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung M23 eksik özellikler

(Topic created on: 12-25-2023 10:01 PM)
36 Views
atakan_
Active Level 6
Options
Galaxy M

Arkadaşlar merhaba kafama takıldı belki bileniniz vardır sormak istedim. Telefonum Samsung Galaxy M23 5G babamda a73 var ve obje silgisi var sonra fotoğrafa basılı tutunca iphonelerdeki gibi objeyi ya da kişiyi direk ordan alıyor arka plandan saf dışı bırakıyor çok güzel özellikler one ui 5.1 güncellemesini yaptığımızda gelmişti bu özellikler aylar önce aynı güncelleme banada geldi yaptım çogu özellik hemen hemen geldi ama bu bahsettiğim özellikler gelmedi telefonu sıfırladım yine yok telefonum m serisi olduğundan dolayı olabilir mi m serisi samsungun üvey evladı gibi söylemler duymuştum hindistanda satışı varmış normalde falan filan çoğu özelliğini kısıyormuş samsung gibi söylemler duydum bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

3 Comments
Galaxy M
Obje silgisi için bunu kullanabilirsin.1703530640428.jpg1703530677003.jpg1703530677017.jpg
0 Likes
Galaxy M
Basılı tutarak obje veya kişi secme için uygulama kurmalısın gelmediyse.
Alpointernet
Expert Level 1
Galaxy M
Böyle düşük segment telefonlarda bazı özellikleri olabilecek olsa bile kısıyorlar. Az para verilen ile çok para verilen telefon arasında yazılımsal olarak da bazı farklar oluyor.